Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izveidotas stāvvietas Dzimtsarakstu nodaļas apmeklētājiem; sakārtota plūsma Celtnieku ielā

Lielā iela

Satiksmes kustības drošības komisija augustā pieņēmusi vairākus lēmumus, kas uzlabos satiksmes drošību un pārvietošanās ērtību pilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sagaidot jauno mācību gadu, sakārtota un noasfaltēta Celtnieku iela pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas izremontētās ēkas. Pie skolas Celtnieku ielas pusē ir izveidots publisks automašīnu stāvlaukums, tāpēc, lai efektīvi organizētu satiksmi, noteikts, ka turpmāk Celtnieku iela posmā no Traktoristu ielas līdz Satiksmes ielai būs vienvirziena kustība.

Divas stāvvietas paralēli brauktuves malai jeb “kabatu stāvvietas” ir izveidotas pie ēkas Lielajā ielā 15, kur uz remonta laiku pārvietota Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa. Stāvvietas paredzētas Dzimtsarakstu nodaļas apmeklētājiem.

Šajās stāvvietās automašīnas drīkstēs novietot tikai ar Dzimtsarakstu nodaļas atļaujām darba dienās no plkst. 9 līdz plkst. 17.00. Uzstādītas ceļa zīmes Nr.537 “Stāvvieta”, ceļa zīme Nr.828 “Darbības laiks 9.00-17.00” un Nr.849 “Pārējā papildinformācija – Tikai ar Dzimtsarakstu nodaļas atļaujām”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai netraucētu automašīnām pārvietoties, zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts” uzstādīta Atmodas ielas iebraucamajā ceļā uz mājām Atmodas iela 70 un Atmodas iela 74.

Celtnieku iela
Atmodas iela

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.