Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izziņotas “TestDevLab Summer School” šīs vasaras bezmaksas IT mācības

Jau vairākus gadus programmatūras testēšanas profesionāļi no IT uzņēmuma “TestDevLab,” kas jau divus gadus strādā arī Jelgavā, rīko “TestDevLab Summer School” apmācības. Šovasar tās notiks Ventspilī, Liepājā, Rīgā un arī tiešsaistē, ļaujot pieteikties interesentiem arī no citām valstīm, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības īstenos “TestDevLab” testēšanas inženieri, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar programmatūras testēšanu. Divu nedēļu garajās mācībās, kursa dalībnieki iegūs pamatzināšanas par testēšanu, programmēšanas valodu “JavaScript” un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizāciju. Šis ir lielisks zināšanu komplekts karjeras uzsākšanai testēšanas jomā. Apgūtās zināšanas kursa dalībnieki nostiprinās, pildot praktiskus uzdevumus, kas uzskatāmi demonstrēs kā iegūtās zināšanas noder reālā dzīvē.

Nodarbības noslēgsies ar eksāmenu un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā “TestDevLab”, kas var kalpot kā lielisks starts veiksmīgai IT karjerai.

Apmācības tiks vadītas angļu valodā un norisināsies darba dienās no pulksten 9.00 līdz 16.00. Uzņēmums aicina pieteikties ikvienu, kam ir IT pamatzināšanas un vēlme mācīties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • Ventspilī (04.07.2022 – 14.07.2022)
  • Liepājā (18.07.2022 – 28.07.2022)
  • Tiešsaistē (01.08.2022 – 11.08.2022)
  • Rīgā (15.08.2022 – 26.08.2022)

Uzzini vairāk par mācībām, kā arī reģistrējies tām šajā vietnē: https://tdlschool.com/

Šajās apmācībās dalībnieki apgūs zināšanas trīs moduļos: ievads programmatūras testēšanā, “JavaScript” programmēšana un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizācija. Apmācības vadīs pieredzējuši speciālisti un tajās kursa dalībnieki tiks iepazīstināti ar modernām programmatūras izstrādes un testēšanas tehnoloģijām. Pēc apmācību veiksmīgas pabeigšanas kursa dalībnieki būs ieguvuši ne tikai sertifikātu, bet arī stabilu zināšanu pamatu un varēs pildīt reālus testēšanas uzdevumus.

Ar savu pieredzi dalās iepriekšējo gadu apmācību absolvents un tagad arī uzņēmuma “TestDevLab” programmatūras testēšanas inženieris Nikolajs Varlamovs: “Es biju izlēmis pārkvalificēties uz IT jomu un “TestDevLab Summer School” apmācības man ļoti noderēja. Tajās man bija iespēja ne tikai apgūt jaunas zināšanas, bet visus man svarīgos jautājumus varēju uzdot pieredzējušiem pasniedzējiem. Apmācības nebija vienkāršas, taču uzskatu, ka tās man ļoti palīdzēja aizsākt manu IT karjeru, jo ļāva saprast, kas šajā jomā ir patiesi svarīgs un kādu tehnoloģiju apguvei ir jāvelta maksimāla uzmanība.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“TestDevLab” ievēro Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās vadlīnijas, lai šīs apmācības tiktu aizvadītas drošos apstākļos. Tajās nedrīkst piedalīties pašizolācijā vai karantīnā esošas personas, kā arī cilvēki ar elpceļu infekciju simptomiem.

Foto: “TestDevLab” publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.