Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jāņa Asara ielā Jelgavā darbu sāks kafejnīca “Brokastnīca”

Jelgavas Vecpilsētas ielas kvartālā – Jāņa Asara ielā 1 tuvākajā laikā saimniecisko darbību sāks – SIA “Brokastu māja” – kafejnīca un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs, kas saskaņā ar telpu nomas izsoles rezultātiem guva tiesības kļūt par nomnieku restaurētajā namiņā pilsētas vecpilsētas daļā, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma pārstāves Ilze Dobrāja un Rota Greiškalne virtuvē rosīties sāks 21.decembrī, kad līdzās esošā Dzīvesziņas un arodu sēta – Vecpilsētas ielā 2 piedzīvos ziemas saulgriežu svinēšanu un uz pasākuma norises laiku taps atvērta apmeklētājiem. Līdz ar to arī SIA “Brokastu māja” iekļausies kā sadarbības partneris pasākuma programmas nodrošinājumā, svētku laikā nodrošinot karstus un uzmundrinošus dzērienus, kā arī iespēju, piedaloties piparkūku apgleznošanas darbnīcā, jau ielūkoties kafejnīcas atmosfērā. Ikdienā viesiem “Brokastnīca” durvis vērs janvāra otrajā pusē, un turpmāk ikviens iedzīvotājs un pilsētas viesis būs laipni gaidīts jaunajā kafejnīcā, kur baudīt gardas maltītes un aromātiskus dzērienus īpašā Vecpilsētas ielas kvartāla atmosfērā.

Uzņēmuma pārstāves ir iecerējušas veidot Jelgavā līdz šim nebijušu piedāvājumu – brokastnīcu ar savu maizes ceptuvi. Ikdienas piedāvājuma klāstā būs pieejama dažāda veida uz vietas cepta svaiga maize un konditorejas izstrādājumi. Kafejnīcā loloto, uz vietas cepto mīklas izstrādājumu veidi un piedāvājums laika gaitā papildināsies, iepazīstot arī jelgavnieku paradumus. Brokastis ir svarīga rīta cēliena sastāvdaļa, “Brokastnīca” cer tās steidzīgajiem vai miegainajiem padarīt īpašas, jo, sākot jau no pulksten 7.30 gaidīs apmeklētājus, lai mundri sagaidītu un palutinātu ar veselīgām, bagātīgām brokastīm – dažāda veida omletēm, salātiem, gardi pildītiem kruasāniem, sviestmaizēm, kārdinošām pankūkām un vafelēm, piedāvājot katru dienu jaunu dienas ēdienu izvēli un nodrošinot arī maltīšu līdzņemšanu. “Brokastnīcas” piedāvājumā tiks akcentēta kvalitāte un sezonalitāte gan garšā, gan atmosfērā, uzsverot katras sezonas neatkārtojamo burvību.

Kafejnīca telpu ziņā ir neliels namiņš, taču tam ir gana plaša terases daļa un āra pagalms, kas siltajā sezonā pārtaps par omulīgu pusdienu un vakariņu, kā arī kultūras programmas baudīšanas vietu. Uzņēmuma pārstāves iecerējušas, ka kafejnīcai būs raksturīgs ne tikai gardu maltīšu piedāvājums, bet dzīvās mūzikas vakari, stāvizrādes un cita veida kultūras norises. “Brokastnīcā” ēdināšanas pakalpojumi būs pieejami gan individuāliem apmeklētājiem, gan grupām, kā arī būs iespēja kafejnīcas telpās rīkot banketus, kafijas pauzes un privātus saviesīgus pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par kafejnīcas aktualitātēm, tapšanas procesu un atvēršanas dienu pieejama sociālajos tīklu “Instagram” un “Facebook” profilos @brokastnica.jelgava.

Nams Jāņa Asara iela 1 ir viena no ēkām Vecpilsētas ielas kvartāla ansamblī, kas pārbūvēts un restaurēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Jelgavas pilsētā” gaitā.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.