Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunieši aicināti izspēlēt “Pandēmijas cirku”

Kopš decembra vidus ar spēli “Pandēmijas cirks” jau iepazinušies jaunieši Jēkabpilī, Jelgavā, Aucē un citviet Latvijā.

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Zemgales nevalstisko organizāciju (NVO) centrs decembrī aicina jauniešus Zemgalē izspēlēt aizraujošu un izglītojošu komandas spēli “Pandēmijas cirks”. Kopš decembra vidus ar spēli jau iepazinušies jaunieši Jēkabpilī, Jelgavā, Aucē un citviet Latvijā, informē Zemgales NVO centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pandēmijas cirks” ir aizraujoša spēle, ko jauniešiem kā izglītojošu un izklaidējošu informatīvo materiālu par Covid–19 pandēmiju radījis Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre”, kuru komandā bijuši gan pedagogi un veselības eksperti, gan arī paši jaunieši un mākslinieki. Spēles pamatā ir jautājumi par vakcīnām un Covid-19 pandēmiju. Tās laikā jaunieši ļaujas dažādām ārkārtas situācijām, atpazīst slavenības, tiek veikti vairāki izaicinājumi, kā arī rastas atbildes uz āķīgiem epidemioloģiskajiem jautājumiem. Spēle piemērota gan dažiem spēlētājiem individuāli, gan visai klasei vai kursam, sadaloties komandās. Paredzamais spēles ilgums – no 45 līdz 90 minūtēm.

Spēlēt gribētāji, sevišķi jauniešu centri, izglītības iestādes un citi kolektīvi aicināti pieteikties, sazinoties ar Zemgales NVO centru. Vairāk par “Pandēmijas cirku” un citām projekta aktualitātēm var uzzināt, sekojot līdzi sociālajos tīklos – facebook.com/ZemgalesNVO un mājas lapā www.zemgalei.lv.

Spēli “Pandēmijas cirks” Zemgales jauniešiem organizē Zemgales NVO centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre”, “Vidusdaugavas NVO centrs” un biedrību “Sēlijas laivas”. Projekts “Veselības dialogs Zemgalē” tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Foto: Zemgales NVO centra publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.