Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jauniešus Jelgavā aicina pieteikties līderības prasmju meistarklasēm

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) bez maksas divas reizes mēnesī, pirmdienās pulksten 16, vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem piedāvā apgūt astoņas līderības prasmes. Nodarbības par tēmu – pirmais iespaids, komunikācija, pašizziņa, radošums, mērķis, tehnoloģija, vērtības un drosme, notiks klātienē. Pieteikšanās līdz 16. septembrim, informē ZRKAC. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19. un 26. septembrī notiks “Pirmā iespaida meistarklase”. Pirmo iespaidu var atstāt tikai vienreiz! Kas jāzina, lai atstātu labu pirmo iespaidu? Kas ir līderis? Kādas prasmes piemīt līderim? Pieteikšanās ŠEIT.

19. un 26. septembrīnotiks “Pirmā iespaida meistarklase”. Pirmo iespaidu var atstāt tikai vienreiz! Kas jāzina, lai atstātu labu pirmo iespaidu? Kas ir līderis? Kādas prasmes piemīt līderim? Pieteikšanās ŠEIT.

Apmeklējot visas meistarklases, jaunieši saņems apliecību par 80 stundu līderības kursu. Ir augstskolas, kas to novērtē, tāpēc šī varētu būt laba iespēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsdienās līderība vairs nav tikai vadītājam nepieciešama prasme, bet  gan personības iezīme, kura vajadzīga ikvienam jaunietim, lai iekļautos un konkurētu 21. gadsimtā. Tādi izaicinājumi kā tehnoloģiju attīstība, globalizācija, informācijas pārbagātība, vides problēmas – prasa no jauniešiem būt aktīviem un sociāli atbildīgiem.

Programmas mērķis ir pilnveidot jauniešu līderības prasmes, attīstot spēju uzņemties atbildību par savas personības izaugsmi un dzīvi kopumā, kļūstot par atbildīgu un aktīvu sabiedrības pilsoni.

Vairāk informācijas rakstot liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012163.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.