Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunuzņēmumu dibinātājas aicina pieteikties dalībai projektā “Female Founders Across Borders”

Biedrība “Riga TechGirls” kopā ar Uzbekistānas nevalstisko organizāciju “Tech4Impact” atklāj mācību un pieredzes apmaiņas projektu “Female Founders Across Borders”, kurā plānots uzņemt 30 sievietes – jaunuzņēmumu dibinātājas Latvijā un Uzbekistānā, aģentūrai LETA pavēstīja “Riga TechGirls” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programma “Female Founders Across Borders” radīta, lai sniegtu atbalstu sievietēm, kas rada vai jau ir radījušas savus uzņēmumus, un dotu iespēju pilnveidot prasmes, kas vajadzīgas veiksmīgai biznesa attīstīšanai. Tās ietvaros uzņēmējas piedalīsies apmācībās, saņems individuālu mentoringu no nozares profesionāļiem, kā arī dosies pieredzes apmaiņā uz partnervalsti.

Projekta mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu un sieviešu dibinātu un vadītu tehnoloģiju uzņēmumu izveidi un attīstību Latvijā un Uzbekistānā. Iegūtās zināšanas veicinās inovatīva domāšanas veida, biznesa un informācijas tehnoloģiju (IT) zināšanu attīstību, un citas nepieciešamās prasmes sievietēm – uzņēmumu dibinātājām. Tāpat svarīgi aspekti projekta tapšanai ir lauzt stereotipus par sievietes lomu sabiedrībā, kā arī veicināt tehnoloģiju jaunuzņēmumu rašanos un attīstību gan Latvijā, gan Uzbekistānā.

Pieteikties programmai iespējams līdz 15.novembrim. Projekts saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu 2022.gadā no attīstības sadarbības budžeta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Riga TechGirls” ir IT nozarē iesaistītu sieviešu radīta kopiena, kuras mērķis ir izglītot un iedvesmot sievietes un aicināt pievienoties IT nozarei.

Nevalstiskā organizācija “Tech4Impact” darbojas, lai veicinātu inovāciju, informācijas tehnoloģiju, jaunuzņēmumu, cilvēkkapitāla, zaļo tehnoloģiju un jauniešu un sieviešu uzņēmējdarbības attīstību Uzbekistānā un Centrālāzijā.

Mājaslapa: rigatechgirls.com

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.