Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā noslēgušies 12. klašu izlaidumi

Vakar, 11. jūlijā, Jelgavā aizvadīti pēdējie 12. klašu izlaidumi. Šajā dienā atestātu par vidējās izglītības iegūšanu saņēma 108 Jelgavas Valsts ģimnāzijas un 44 Jelgavas 4. vidusskolas absolventi, informē pašvaldība.   

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Valsts ģimnāzijā otrdien notika četri izlaidumi. Diviem jauniešiem – Haraldam Zvidriņam un Aleksandrai Mertenai – pasniegta Simtgades stipendija un Ministru prezidenta Pateicības raksts par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem.

Savukārt Jelgavas 4. vidusskolā Simtgades stipendija pasniegta Danutei Elīzei Briģei, kura šo mācību gadu noslēdza ar vidējo atzīmi 10 balles. Viņa saņēma arī Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa balvu. Tāpat Danutei Elīzei un viņas skolasbiedrei Anitai Dillei izlaidumā pasniegts Ministru prezidenta Pateicības raksts.

Jāpiebilst, ka izlaidumā 12. klašu absolventiem pasniegts atestāts par vidējās izglītības iegūšanu un informācija par to, kādus eksāmenus katrs kārtojis. Savukārt ar centralizēto eksāmenu rezultātiem jaunieši var iepazīties elektroniski. Valsts ģimnāzijā norāda, ka eksāmenus ir nokārtojuši visi 108 jaunieši, bet 4. vidusskolā viens audzēknis nav sasniedzis 10 procentu atzīmi matemātikas eksāmenā, līdz ar to nevar saņemt atestātu par vidusskolas absolvēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs 12. klases absolvents saņem īpašu dāvanu no pilsētas – Jelgavas nozīmīti un Jelgavas domes priekšsēdētāja vēlējumu, kas katru absolventu aicina lepoties ar Jelgavu.

Pārējās pilsētas skolās 12. klašu izlaidumi aizvadīti jau jūnijā. Pagājušajā mēnesī izlaidums svinēts arī profesionālajās skolās.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.