Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas dome apstiprina izglītības iestāžu vadītāju algu palielinājumu

Jelgavas pilsētas dome piektdien apstiprināja pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju algu palielinājumu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju darba algas likmes pārskatīšana notiek ik gadu, skaidro pašvaldībā. 27.oktobrī apstiprinātas izglītības iestāžu vadītāju mēneša darba algas likmes ar pieaugumu 20%, 25%, 30% vai 35% atkarībā no katras iestādes vadītāja vērtēšanas rezultātiem, piemērojot to no 1.septembra.

Pārskatīšanas rezultātā skolu vadītāju darba algas likme mēnesī sasniegušas 1632 līdz 2473 eiro, kopumā 13 pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem to apstiprinot līdz 2024.gada 31.augustam. 12 izglītības iestāžu vadītājiem algas pieaugumam izmantota valsts budžeta mērķdotācija, bet vienas profesionālās ievirzes izglītības iestādes vadītājam – pašvaldības finansējums.

Vienlaikus darba algas likme pārskatīta ne vien vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības iestādes vadītājiem, bet arī pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājiem. Saskaņā ar noteikumiem mēneša darba algas likme ar palielinājumu par vidēji 20% noteikta 1632 līdz 1709 eiro apmērā. Likme pārskatīta kopumā 11 pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājiem, un finansējums tiek nodrošināts no pašvaldības budžeta. Arī šajā gadījumā atalgojums palielināts no 1.septembra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izglītības iestāžu vadītāju darbu izvērtēja Jelgavas izglītības pārvaldes izveidota komisija, un procesā tika vērtēts iestādes vadītāja darbs iepriekšējā mācību gada periodā līdz kārtējā gada 31.augustam.

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.