Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas uzņēmumi var pieteikties bezmaksas lekcijām par emocionālo labsajūtu kolektīvā

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina pilsētas uzņēmumus izmanto iespēju un pieteikt sava uzņēmuma darba kolektīvu bezmaksas lekcijai par emocionālo labsajūtu un tās saglabāšanu darbavietā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lekcijai var pieteikties uzņēmumi, kuri strādā Jelgavas administratīvajā teritorijā. Katrs uzņēmums var piedalīties vienā lekcijā, un tās ilgums ir 60 minūtes.

Lai pieteiktu savu kolektīvu, dalībnieku grupai jābūt vismaz 10 cilvēku lielai. Lekcijas tiks organizētas uz vietas darba vietā, iepriekš vienojoties par vēlamo laiku no piedāvātajiem.

Pieejamie laiki: 18. oktobrī pulksten 10 un 11, 25. oktobrī pulksten 10 un 11, 28. oktobrī pulksten 15 un 16, 31. oktobrī 14, 1. novembrī pulksten 13, 7. novembrī pulksten 14, 10. novembrī pulksten 10 un 11, 14. novembrī pulksten 14, 21. novembrī pulksten 14.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lekciju uzņēmumā vadīs psiholoģe Ieva Vaine, runājot par emocijām un domāšanas ieradumiem, pamatprincipiem emocionālās stabilitātes un psihoemocionālās veselības uzturēšanā, ķermeņa fiziskā stāvokļa saistību ar emocijām, praktiskiem paņēmieniem emocionālās labsajūtas uzlabošanai.

Uzņēmumi var pieteikties, rakstot uz e-pastu Sintija.Birgele@soc.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 25612545.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.