Jelgavnieces pārspēj Sieviešu 1. līgas līderes (FOTO)

Futbola komandas “FK Jelgava” futbolistes ceturtdienas vakarā savās mājās ar rezultātu 2:1 (2:0; 0:1) pārspēja Sieviešu 1. līgas līderes “FS Metta-2”. Abus vārtus jelgavnieču labā no standarta situācijām guva Ketija Daukšte.

Sieviešu futbola komanda turnīrā cīnās par trešo vietu 1. līgā un viņu konkurentēm no “FK Olaine-2” pirms spēles bija līdzīgs punktu skaits. Neviens īsti negaidīja, ka jelgavnieces spēs paņemt punktus pret turnīra līderēm un cerēja to izdarīt atlikušajās divās spēlēs.

Futbols ir pārsteigumiem bagāts un tieši tāpēc raisa lielu interesi. Spēles 9. minūtē “FK Jelgava” pussardze Ketija Daukšte izpildīja stūra sitienu. Viņa iegrieza bumbu tā, ka tā nonāca vārtu tīklā, izvirzot “FK Jelgava” spēles vadībā – 1:0.

Sešas minūtes vēlā laukuma centrā “FS Metta-2” spēlētājas nogāza uzbrucēju Alisi Keitu Baltrušaiti. Soda sitienu tika uzticēt izpildīt Ketijai Daukštei, kurā precīzi raidīja bumbu zem vārtu pārliktņa, panākot jau divu vārtu pārsvaru – 2:0.

Spēles turpinājumā bumbas kontrole pārgāja “FS Metta-2” meiteņu rokās, kuras steidzās atspēlēties. “FK Jelgava” vārtsardzei Elzai Renātei Strazdiņai nācās daudzas reizes glābt savu komandu no pretinieču bumbas raidījumiem.

Pārspēt Elzu viņām izdevās tikai spēles 50. minūtē, kad Elija Veilande no vārtsarga laukuma ar galvu raidīja vārtu tīklā – 2:1.

“FK Jelgava” meitenes spēlēja tīrāko aizsardzības futbolu. Katra pretiniecēm pārtvertā un izsistā tālāk no vārtiem bumba tika sagaidīta ar skaļām ovācijām sporta bāzes tribīnēs. Pateicoties neticamam cīņas sparam viņām izdevās nosargātu svarīgu uzvaru.

Neskatoties uz gūtiem punktiem, situācija turnīra tabulā saglabājas ļoti saspringta. “FK Jelgava” meitenēm ir jāaizvada vēl divas spēles, kurās ir jācenšas izcīnīt punktus. Smagākā cīņā notiks 8. oktobrī izbraukumā, kur būs jāspēlē pret otro spēcīgāko komandu “Daugavpils futbola skola”.

Otrā notiks savās mājās 18. oktobrī, kad būs jācīnās ar turnīra pēdējās vietas īpašniecēm – “Rīgas futbola skola-2”. Meitenēm būs vajadzīgs skatītāju atbalsts un viņas aicina visus Jelgavas iedzīvotāju sekot viņu cīņām.