Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavnieki starp uzvarētājiem konkursā Lielā Eiroviktorīna 2023

Noslēgusies komandu erudīcijas spēle 10.–11. klases skolēniem „Lielā Eiroviktorīna 2023”, kurā savas zināšanas pārbaudīja 69 skolu audzēkņi no 100 klasēm, informē Labklājības ministrijas komunikācijas nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai dotu iespēju jauniešiem saliedēties, pārbaudīt un paplašināt zināšanas par Eiropas Savienību (ES), labklājības nozari un Eiropas Savienības fondu pienesumu labklājības un vienlīdzības veicināšanai, Labklājības ministrija jau ceturto gadu organizē erudīcijas spēli „Lielā Eiroviktorīna”.

Šogad dalībnieku skaits gandrīz dubultojies un jaunieši konkursā parādījuši augstu zināšanu līmeni — viktorīnā vidēji uz 81 % jautājumu tika atbildēts pareizi.

„Darbojoties konkursā, redzam, ka jaunieši ir atvērti, ieinteresēti un zinoši ES jautājumos. Spēle „Lielā Eiroviktorīna” skolotājiem ir arī lielisks palīglīdzeklis, kas, uzturot skolēnu interesi par jaunu zināšanu apguvi, ļauj dažādot mācību vielu un procesu,” teic Ogres Valsts ģimnāzijas skolotāja Valda Elstiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad uzvarējušas sešas klases: par erudītāko klasi Rīgā un visā Latvijā atzīta Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 10.C klase, Vidzemē — Ogres Valsts ģimnāzijas 11.C klase, Latgalē — Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas liceja 11.B klase, Sēlijā — Ilūkstes Raiņa vidusskolas 10.A klase, Kurzemē — Tukuma 2. vidusskolas 11.A klase, Zemgalē — Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas 10.A klase.

Katra uzvarējusī klase saņems 500 eiro kāda pašu izvēlēta klases saliedēšanas pasākuma apmaksai.

Pasākumu finansē Eiropas Savienības fondu apakšprogramma 70.50.00 „Tehniskā palīdzība ERAF, ESF+, KF, TPF finansējuma apgūšanai (2021–2027)”.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.