Jelgavniekiem pirmais panākums Kontinentālā kausā (FOTO)

Kontinentālā kausa izcīņas “C” grupas turnīra spēlē “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 3:1 (2:0; 1:0; 0:1) pārspēja Rumānijas vienību “Corona Brasov”. Visus trīs vārtus jelgavnieku labā guva ukraiņu uzbrucējs Bohdans Panasenko.

Spēles rezultāts tika atklāts spēles rezultāts, kura arhitekts bija Eimantas Noreika ar savu firmas ātro uzbrukumu un precīzu piespēli uz otru laukuma malu, ļaujot ukrainim Bohdanam Panasenko raidīt ripu vārtu tīklā – 1:0.

Turpinājums nebija tik viegls, kā sākums. Rumānijas komanda pārsteidza daudzus skeptiķus ar līdzvērtīgu spēles līmeni. Augumā raženie spēlētāji bija gan ātri, gan meistarīgi, lai radītu grūtības mājiniekiem.

Par labu nāca tas, ka “Corona Brasov” spēlētājus pievīla disciplīna un viņi nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas. Otrajā vairākumā Bohdans Panasenko dubultoja “Zemgale/LBTU” pārsvaru – 2:0.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki izmantoja tuvā soliņa priekšrocības, kas lika viesus četras reizes pārkāpt spēles noteikumus. Diemžēl tika izmantots tikai pēdējais vairākums, kurā savus trešos vārtus guva Panasenko – 3:0.

Pirmajās divās trešdaļās “Zemgale/LBTU” hokejistiem bija jāpatērē daudz spēku un pēdējā spēles nogrieznī kļuva grūtāk noturēt rumāņu centienus atspēlēties. Trešdaļas sākumā jelgavnieki pārkāpa noteikumus un vairākumu viesu labā izmantoja Rihards Rokajs-Boldižar (Richárd Rokaly-Boldizsár) – 3:1.

Fanu skaļais atbalsts piespieda “Zemgale/LBTU” ieguldīt visus savus spēkus, lai nosargātu savu pārsvaru. Lielu lomu šajā darbā ieguldīja vārtsargs Rihards Cimermanis.

Sestdien, 14. oktobrī plkst.19:30 “Zemgale/LBTU” aizvadīs spēli ar Beļgijas “Bulldogs” komandu, kura pirmajā turnīra dienā piekāpās Slovēnijas vienībai “Celje” ar rezultātu – 3:9. Pulksten 15:30 savstarpējo spēli aizvadīs “Corona Brasov” un “Celje”. Cīņa būs ārkārtīgi interesanta, jo abu komandu līmenis ir samērojams.