“JFC Jelgava” kļūst par Rietumu zonas čempioniem. Priekšā 3. līgas finālturnīrs.

Futbola komanda “JFC Jelgava” 30. septembrī Jāņa Lūša stadionā Zemgales Olimpiskajā centrā “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas spēlē ar rezultātu 2:0 (0:0; 2:0) pārspēja “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme”, kļūstot par šīs grupas čempioniem.

“JFC Jelgava” jau iepriekšējās spēlēs izcīnīja tiesības dalībai “Dali Dali” 3. līgas finālturnīrā, kurā piedalās katras grupas divas labākās komandas.

Bet komandai bija ļoti svarīgi kļūt arī par Rietumu zonas (sauc arī par Rietumu līgu) un priekš tam bija nepieciešams pārspēt “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” vienību, kurai turnīra tabulā bija līdzīgs punktu skaits.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, neskatoties uz nemitīgiem jelgavnieku uzbrukumiem un asiem viesu pretuzbrukumiem.

Otrā puslaika sākuma daļā “JFC Jelgava” komandas līderis Aldis Trukšāns nopelnīja otro dzelteno kartīti, kas automātiski nozīmē sarkano kartīti un laukuma atstāšana, atstājot komandu mazākumā.

Neskatoties uz viena spēlētāja iztrūkumu, spēles 71. minūtē jelgavnieku uzbrucējs Ričards Jirgensons atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Viesi no Kurzemes mēģināja atspēlēties, bet spēles pēdējā minūtē otros vārtus “JFC Jelgava” labā guva Jēkabs Šteinburgs – 2:0.

Sporta servisa centra vadītājs Juris Kaminskis, pašvaldības izpilddirektore vietniece Līga Daugaviete un Latvijas Futbola federācijas Zemgales reģiona galvenais treneris Kārlis Vītoliņš pasniedza Rietumu zonas uzvarētājiem kausu un medaļas.

“JFC Jelgava” priekšā gaida cīņa “Dali Dali” 3. līgas finālturnīra ceturtdaļfinālā, kur divu spēļu summā ar “FK Sigulda” tiks noskaidrota vienība, kura turpinās ceļu uz pusfinālu. Ceturtdaļfināla spēļu grafiks:

07.10.2023.  16:00  “FK Sigulda” pret “JFC Jelgava” (Siguldā);

15.10.2023.  13:00  “JFC Jelgava” pret “FK Sigulda” (Jāņa Lūša stadions, ZOC).