“JFC Jelgava” piedzīvo nepatīkamu zaudējumu pret “Kauguriem” (FOTO)

Sestdien Jāņa Lūša stadionā futbola komanda “JFC Jelgava” piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas “A” grupas spēlē pret “FK Kauguri” ar rezultātu – 0:3 (0:1; 0:2).

“JFC Jelgava” nopietni gatavojās spēlei, jo vēlējas uzlabot savas pozīcija turnīra tabulā. Arī pašu spēli viņi uzsāka ar nebeidzamiem uzbrukuma viļņiem, kuros diemžēl bumba lidoja garām mērķim.

“FK Kauguri” futbolisti pacietīgi cīnījās aizsardzībā un atbildēja asiem pretuzbrukumiem. 19. minūte jelgavnieku vārtos bumbu ieraidīja Vladimirs Nosiks, bet otrās trešdaļas sākumā Nikolajs Kulmanakovs un Igors Avanesovs pielika treknu punktu viesu uzvarai – 0:3.

“JFC Jelgava” centīsies gūt panākumu nākošajā spēlē, kuru 17. septembrī aizvadīs izbraukumā pret “Liepājas FS”.