“JFC Jelgava” saglabā līderu pozīciju Rietumu zonā

Futbola komanda “JFC Jelgava” sestdien “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas pirmā apļa pēdējā spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0; 2:1) pārspēja “FK Kauguri” vienību un saglabāja savu līderu pozīciju.

Pēdējā pirmā apļa spēle nesolīja būt viegla, jo ārā bija gana karsts laiks un arī pretinieks pietiekami spītīgs. Uzvaras gadījumā “FK Kauguri” pretendēja ieņemt pirmo pozīciju Rietumu zonā, tāpēc to spēlētājiem papildus motivācija nav bijusi nepieciešama.

Pirmo puslaiku komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, tāpēc galvenā intriga izvērtās otrajā. 63. spēles minūtē uz maiņu iznākušais “FK Kauguri” pussargs Jēkabs Lagūns raidīja bumbu Artūra Štefenhagena sargātajos vārtos – 0:1.

Divas minūtes vēlāk “JFC Jelgava” spēlētājs Elvijs Brahmanis spēja izlīdzināt spēles rezultātu, atjaunojot spēles intrigu – 1:1. Laukuma saimnieku futbolists Vladimirs Nosiks nekavējoties nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja “FK Kauguri” mazākumā.

Viena spēlētāja pārsvaru “JFC Jelgava” izmantoja spēles 77. minūtē, kad uzvaras vārtu guva komandas bombardieris Jēkabs Šteinburgs – 2:1.

Jelgavnieki spēja nosargāt uzvaras rezultātu līdz spēles beigām un izcīnīja šajā spēlē trīs punktus, kas ļāva viņiem pēc pirmā “Dali Dali” 3. līgas apļa saglabāt līderu pozīcijas. Otrajā aplī komanda cīnīsies par čempionāta godalgām un tiesībām pāriet uz “Altero.lv LIIGA” 2. līgu.

Otrā jelgavnieku pārstāvētā futbola komanda “FK Dobele Allegro” pēc pirmā apļa ieņēma 7. vietu.