Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā uzņēmumiem nopelnīt ar zaļās enerģijas risinājumiem?

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar uzņēmumu SIA “H2Latvia” 20. septembrī pulksten 10 organizē bezmaksas semināru “Kā uzņēmumiem nopelnīt ar zaļās enerģijas risinājumiem?”. Seminārs notiks klātienē, Svētes ielā 33, un to vadīs eksperts zaļajā enerģētikā un ūdeņraža tehnoloģijās – Kaspars Liepiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

K.Liepiņš ir ilgtspējības un zaļās transformācijas aktīvs atbalstītājs, kā arī atjaunīgo energoresursu un ūdeņraža tehnoloģiju attīstītājs, kurš ir zinošs par samērā svešo ūdeņraža (nākotnes) ekonomikas tēmu. “Ticu, ka atbalstot, attīstot un investējot zaļo tehnoloģiju pārnesē no laboratorijām un pilotiem līdz uzņēmumu ražotnēm, pašvaldību saimniecībām un mājsaimniecībām mēs, savstarpēji sadarbojoties, spēsim radīt ilgtspējīgu tautsaimniecību,” pārliecināts ir K.Liepiņš.

Videi draudzīgs dzīvesveids, gudra resursu izmantošana un zaļā enerģija ir virzieni, kas mūsdienās ir aktuāli un ieņem būtisku lomu. Kā izmantot esošos resursus un ražot enerģiju no vietējiem resursiem? Kā būt ilgtspējīgiem, vienlaikus veicinot vietējās ekonomikas attīstību un radītu iespējami mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, kā izmantot ūdeņradi enerģētikā, lai veicinātu neatkarību no importētajiem energoresursiem? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēsim seminārā.

Papildus informāciju interesenti var iegūt pa tālruni 63012155 vai, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Foto: ZRKAC publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.