Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Konkurss par Dziesmu un deju svētku biļešu tirgošanu noslēdzies; tiesības iegūst “Biļešu paradīze”

Biļešu pārdošana ažiotāzu izraisīja arī iepriekšēsos svētkos. Tās iegūt vēlas daudz vairāk cilvēku, nekā iespējams nodrošināt.

Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) iepirkumā par Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanu uzvarējis tirgotājs “Biļešu paradīze”, aģentūru LETA informējusi LNKC pārstāve Linda Ertmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkumam bija pieteikušies divi pretendenti – SIA “Biļešu paradīze” un SIA “Biļešu serviss”. “Biļešu paradīzes” piedāvājums atzīts par saimnieciski izdevīgāko.

L. Ertmane norāda, ka atbilstoši Publisko iepirkumu likumam, pēc uzvarētāja paziņošanas desmit dienu laikā pretendenti var apstrīdēt rezultātus. Ja tas nenotiks, LNKC parakstīs līgumu un uzsāks gatavošanos XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju biļešu tirdzniecības procesa nodrošināšanai aprīlī.

SIA “Biļešu serviss” vērtēs iespēju pārsūdzēt Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības konkursa rezultātu, atzīst “Biļešu serviss” padomes priekšsēdētājs Svens Nūtmans.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ir savādi, ka publiskā telpa par konkursa rezultātiem tika informēta pirms konkursa dalībniekiem,” sacīja S. Nūtmans, piebilstot, ka šāda rīcība no Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) puses var liecināt par steigu parakstīt līgumu un tikai tad sniegt formālu atbildi konkursa dalībniekiem.

Viņš uzvēra, ka šis nav veids, kā godīgi sadarboties ar uzņēmējiem un visa iepirkuma procedūra liecina, ka LNKC jau iepriekš iecerējis biļešu tirdzniecību uzticēt SIA “Biļešu paradīzei”.

“Konkursa noteikumi liecināja, ka, ja pat es vēlētos uzdāvināt Latvijas kultūras kopienai pakalpojumu bez maksas, pat tad mēs nevarētu uzvarēt,” norādīja S. Nūtmans.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki notiks Rīgā no 30.jūnija līdz 9.jūlijam, to galvenais akcents būs Dziesmusvētku tradīcijas 150 gadu jubileja. Svētkus organizē LNKC.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.