Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas lauksaimnieki oglekļa kredītus varēs pārdot uzņēmumiem visā pasaulē

Latvijas lauksaimnieki, kas piedalās Igaunijas lauksaimniecības tehnoloģiju uzņēmuma “eAgronom” oglekļa programmā, ģenerētos oglekļa kredītus varēs pārdot uzņēmumiem visā pasaulē, informēja “eAgronom” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kompānijā norāda, ka “eAgronom” ir noslēdzis oglekļa programmas sadarbības līgumu ar oglekļa projektu izstrādātāju un klimata risinājumu nodrošinātāju, Šveices uzņēmumu “South pole”, tādējādi arī Latvijas lauksaimnieki ģenerētos oglekļa kredītus varēs pārdot uzņēmumiem visā pasaulē, kā arī saņemt priekšmaksājumu par “Verra” sertificētiem oglekļa kredītiem.

“South pole” izpilddirektors Renāts Hoibergers skaidro, ka “South pole” pārvaldīs kredītu sertifikāciju, pircēju iesaisti un pārdošanu, savukārt “eAgronom” koncentrējas uz lauksaimnieku iesaisti, tehnoloģijām un atbalstu lauksaimniekiem.

Oglekļa programma ļauj lauksaimniekiem iegūt sertificētus oglekļa kredītus un sniedz iespēju uzlabot augsnes kvalitāti saimniecībās, vienlaikus nodrošinot papildu ienākumu avotu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“eAgronom” izveidota 2016.gadā. Kompānija pārvalda vairāk nekā 160 000 hektāru lauksaimniecības zemes Latvijā un vairāk nekā miljons hektāru lauksaimniecības zemes visā Eiropā.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.