Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sāk mācības “Laukiem būt!”

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) šodien sāk mācības “Laukiem būt!”, informē centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības notiks vienu reizi nedēļā un ilgs četras stundas. Kopumā paredzētas sešas mācību dienas. Mācības notiks visos 26 LLKC reģionālajos birojos gan klātienē – pirmajā un pēdējā mācību dienā un biznesa ideju aizstāvēšanā, gan arī attālināti tiešsaistes platformā “Zoom”. 

Dalībnieki apgūs un pilnveidos biznesa idejas īstenošanai nepieciešamās zināšanas grāmatvedībā, finansēs, mārketingā un plānošanā, lai noslēguma dienā prezentētu vienkāršu, bet dzīvotspējīgu biznesa plānu.

Piedalīties mācībās var iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 40 gadiem ieskaitot, ja viņi dzīvo lauku reģionā vai mazpilsētās. Konkurss nav paredzēts valstspilsētu iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LLKC informē, ka mācību noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātu, kas būs kā ceļazīme dalībai konkursā. Konkurss notiks 2023.gada pirmajā ceturksnī.

Līdz šim “Laukiem būt!” mācībās ir piedalījušies 1942 iedzīvotāji.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijā. Tā mērķis ir, apzinoties atbildību par lauku vidi, veicināt lauku labklājību, nodrošinot klientiem pieejamību zināšanām, konsultācijām un citiem ar nozari saistītiem pakalpojumiem.

Foto: no LLKC arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.