Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Latvijas piens” ražošanas procesu pilnveidē plāno investēt 237 000 eiro

Piena pārstrādes uzņēmums SIA “Latvijas piens” ražošanas procesu pilnveidē plāno investēt 237 000 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums publicējis trīs konkursus, kas paredzēti reaktīvās jaudas kompensēšanas iekārtas iegādei, piena tvertņu piegādei un uzstādīšanai un saspiestā gaisa sistēmas iegādei.

Atbilstoši izsludinātajiem konkursiem projektus plānots pabeigt līdz 2024.gada 30.aprīlim. Līgumu izpildes vieta ir Jelgava.

Paredzamā līgumcena reaktīvās jaudas kompensēšanas iekārtas iegādei ir 12 000 eiro, piena tvertņu piegādei un uzstādīšanai – 200 000 eiro, bet saspiestā gaisa sistēmas iegādei – 25 000 eiro. Projekti tiks līdzfinansēti ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalsta programmas “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendenti konkursā var pieteikties līdz 2023.gada 16.janvārim.

“Latvijas piena” tehniskais direktors Imants Bozovičs aģentūrai LETA norādīja, ka iepirkumi izveidoti uzņēmuma darbības uzlabošanai, fleksibilitātes palielināšanai un procesu kvalitātes paaugstināšanai.

Tāpat viņš norādīja ka uzņēmumā, domājot par nākotni, ir plāni iepirkt aukstuma iekārtas un izbūvēt noliktavu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka “Latvijas piens” apgrozījums 2021.gadā bija 38,512 miljoni eiro, kā arī kompānija guva peļņu 199 911 eiro apmērā. 

“Latvijas piens” ir Latvijas lauksaimnieku veidots uzņēmums, kas darbu sāka 2012.gada nogalē. Uzņēmuma darbība orientēta uz Latvijā saražotā piena pārstrādi sierā un industriālajos piena produktos. Kompānijas kapitālā 75,1% pieder Vācijas “Eximo Agro-Marketing Aktiengesellschaft”, 14,52% pieder lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai “Latraps”, 8,51% – piensaimnieku kooperatīvajai sabiedrībai “Dzēse”, bet 1,88% – kooperatīvajai sabiedrībai “VAKS”.

Foto: “Dienas Bizness”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.