Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lauksaimniecības uzņēmuma “Agrolats” apgrozījums pērn sarucis par 1,8%

Lauksaimniecības uzņēmums SIA “Agrolats” pagājušajā gadā strādāja ar 4,357 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,8% mazāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija guva peļņu 43 998 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka “Agrolats” pamatā nodarbojas ar zivju miltu un zivju eļļas tirdzniecību. Kompānija produkciju realizē gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū.

Pērn tirdzniecības darījumi veidoja 70% no kopējā kompānijas apgrozījuma, lauksaimnieciskie pakalpojumi – 14%, savukārt atlikušos 16% apgrozījuma veidoja grupas konta pārvaldība un grāmatvedības pakalpojumu sniegšana grupas mātessabiedrībām.

Turpmāk kompānijas vadība paredz attīstīt visas esošās darbības jomas, kā arī nodrošināt iespējami efektīvāku “Agrolats” pieejamo resursu izmantošanu. Tāpat plānots samazināt darbības izmaksas un veicināt ieņēmumu palielināšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020.gadā “Agrolats” strādāja ar 4,438 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,4% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās vairākkārt – līdz 398 503 eiro.

Kompānija “Agrolats” reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 17,049 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir AS “Agrolats Holding”, savukārt tās patiesie labuma guvēji ir Vitauts Paškauskis, Andris Paškauskis un Jānis Pāškauskis.

Foto: agrolats.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.