Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas programmai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas programmai. Pieteikumu iesniegšana noritēs līdz 21. marta pulksten 23.59, informē LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biznesa inkubators ir vieta, kur notestēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Tā ir iespēja satikt līdzīgi domājošos, pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā, mācīties no citu uzņēmēju pieredzes, dibināt kontaktus un 6 mēnešu laikā no idejas nokļūt līdz pirmajai pārdošanai vai produkta/pakalpojuma prototipam.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām. Tā sevī ietver apmācības, mentoringu, konsultācijas un nepieciešamības gadījumā nodrošina ar piemērotu vidi idejas attīstīšanai – koprades telpas.

Pieteikšanās LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmai norisināsies vēl līdz 21. martam. Pirms pieteikuma aizpildīšanas, interesenti no Jelgavas pilsētas, Dobeles, Bauskas un Jelgavas novada aicināti pieteikties uz klātienes un tiešsaistes konsultācijām, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv. Savukārt pieteikums iesniedzams elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot to uz pasts@liaa.gov.lv vai caur portālu www.latvija.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Foto: LIAA Jelgavas biznesa inkubators

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.