Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz 12.janvārim var pieteikties konkursam “Laukiem būt!”

Līdz 12.janvārim var pieteikties konkursam “Laukiem būt!”, informē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa mērķis ir veicināt lauku teritoriju attīstību, atbalstot jauniešus un jaunos uzņēmējus lauku teritorijās savas uzņēmējdarbības idejas vai sabiedriskas aktivitātes īstenošanā vai attīstībā.

Pieteikties aicināti jaunieši, kuri no 2020.gada līdz 2022.gadam ieguvuši apliecinājumu par LLKC “Laukiem būt!” mācību kursa apguvi.

Kā norāda “Laukiem būt!” projekta vadītāja Inita Krivašonoka, šogad mācībās piedalījušies 204 dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā idejas var iesniegt trīs kategorijās: lauksaimniecība, nelauksaimnieciskā darbība laukos (ražošana) un nelauksaimnieciskā darbība laukos (pakalpojumu sniegšana).

Kā norāda LLKC pārstāvji, lai startētu konkursā, dalībniekam jāiesniedz savs biznesa idejas plāns, tostarp finanšu aprēķini, idejas prototipa attēli, kā arī sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video.

Ideju autoriem sava iecere jārealizē lauku reģionos vai mazpilsētās, kurās iedzīvotāju skaits nepārsniedz 15 000. Biznesa ideja var būt jau ieviesta dzīvē vai vēl tikai izstrādes stadijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzēts, ka pusfinālā biznesa ideju aizstāvēšana notiks attālināti, savukārt fināls tiks organizēts klātienē. Tāpat plānotas dažādas lekcijas un meistarklases un konkursa dalībnieki tiks aicināti izmantot arī LLKC Biznesa mentoru tīklā esošo uzņēmēju pieredzi.

Vienlaikus LLKC informē, ka pērn konkursā piedalījās 48 jaunieši un tika iesniegtas 49 biznesa idejas.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijā. Tā mērķis ir, apzinoties atbildību par lauku vidi, veicināt lauku labklājību, nodrošinot klientiem pieejamību zināšanām, konsultācijām un citiem ar nozari saistītiem pakalpojumiem.

Foto: LLKC

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.