Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LLU skolēniem un studentiem rīko pasākumu “Uzņēmēja DNS: Darbība nelabvēlīgā situācijā”

Turpinot aizsākto tradīciju, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte (ESAF) 29. aprīlī pulksten 9 jau ceturto reizi organizē pasākumu “Uzņēmēja DNS: Darbība nelabvēlīgā situācijā”, kurā aicināti piedalīties skolēni, studenti un ikviens interesents, informē LLU.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalīsies vairāku uzņēmumu pārstāvji ar saviem daudzpusīgajiem stāstiem par gūto pieredzi, pārvarot izaicinājumus, ko radījušas ģeopolitiskā un epidemioloģiskā situācija Latvijā un pasaulē. Tāpat norisināsies meistarklases, kuru laikā dalībnieki kopā ar uzņēmējiem varēs risināt dažādas problēmsituācijas, apgūt jaunas metodes un iemaņas, kas nepieciešamas, lai spētu nodrošināt sava uzņēmuma veiksmīgu darbību gan esošajā, gan turpmākajā situācijā. Savukārt pasākuma noslēgumā notiks paneļdiskusija.

Šogad dalībnieku vidū būs SIA “Grauda spēks” īpašnieks Raimonds Biedrītis ar tēmu “Kā 11 gadus būt labam priekšniekam un labam kolēģim neskatoties ne uz ko?”, SIA “Zeltlejas” īpašniece Elīna Cēsniece ar tēmu “ZELT smiltsērkšķi skaistumam un veselībai: ideja un mērķis, zīmola radīšana, izveide paša spēkiem, izpildījums, zīmola dažādās lomas un izaicinājumi”, SIA “Dormers” vadītājs un īpašnieks Kristaps Ozols ar tēmu “Latvijā radītā īstā BBQ kultūra”, SIA “Smalkais muslis” zīmola radītāja Ieva Biķe ar tēmu “Krīzes komunikācija – pandēmijas un kara apstākļos”, SIA “GrandStep” vadītājs un dibinātājs Edgars Dimants ar tēmu “3D printēšanas produkti draudzīgi gan dabai, gan cilvēkiem”, SIA “Sinners” īpašnieks Miks Galvanovskis ar tēmu “Jaunā uzņēmēja pieredze 2 gadus izdzīvojot un pielāgojoties Latvijā un pasaulē notiekošajam”, kā arī SIA “Dinex Latvija” vecākā personāla speciāliste Lauma Štube ar tēmu “Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats: kvalitāte, sadarbība un inovācijas”.

Pasākums ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots, tādēļ organizatori aicina iepazīties ar darba kārtību un interesentiem reģistrēties jau laicīgi. Norādītie dati reģistrācijas formā tiks izmantoti tikai saziņai ar dalībniekiem par pasākuma norisi. Reģistrēties pasākumam var ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē LLU ESAF Uzņēmējdarbības un vadībzinātnes institūta lektores Simona Cīrule un Laura Joma, kā arī profesionālā bakalaura studiju programmas “Komercdarbība un uzņēmuma vadība” 1. un 3. kursa studējošie.

Foto: LLU

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.