Mārtiņš Karsums sakrāj 5 punktus debijas spēlē “Zemgale/LBTU” sastāvā (FOTO)

Savās mājās “Optibet” Baltijas hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē izcīnām uzvaru pret “7BET-Hockey Punks” (Lietuva) ar rezultātu 8:3 (1:1; 5:1; 2:1). Komandas jaunpienācējs Martiņš Karsums atzīmējās ar 2 gūtiem vārtiem un 3 rezultatīvām piespēlēm. Par labāko spēlētāju atzīts uzbrucējs Rinalds Vutkevičs (2+1).

“Zemgale/LBTU” pievienojies uzbrucējs Mārtiņš Karsums, tāpēc uzbrucēju virknējumi piedzīvoja zināmas izmaiņas. Vārtu aizstāvēšana tika uzticēta Mariusam Bajarunam-Galējam.

Par pārsteigumu pirmajā trešdaļā spēles rezultātu atklāja viesu uzbrucējs un Daugavpils hokeja skolas audzēknis Edgars Fjodorovs. Pusotru minūti vēlāk “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Gustavs Millers izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Vārtiem nebagātā spēle izmainījās otrajā trešdaļā, kurā izmantojot tuvā soliņa priekšrocības, jelgavnieki iespieda “7BET-Hockey Punks” savā aizsardzības zonā. Tas piespieda lietuviešus pārkāpt noteikumus un divus vairākumus izmantoja Rinalds Vutkevičs un Mārtiņš Karsums.

“Zemgale/LBTU” arī vienādos sastāvos turpināja kontrolēt spēles gaitu un tas ļāva gūt vēl trīs vārtus. Precīzi šajā posmā bija Kristiāns Zelts, vēl reiz Mārtiņš Karsums un aizsargs Mārtiņš Porejs.

Otrās trešdaļas izskaņā jelgavnieki palika mazākumā un to “7BET-Hockey Punks” labā izmantoja kanādietis Samuels Blanšē – 6:2.

Trešā trešdaļa līdzīgi, kā pirmajā, spēlētāji neguva daudz vārtus. Viesu uzbrucējs Iļja Četvertaks, izmantojot vēl vienu vairākumu, samazināja atpalikšanu no jelgavniekiem par vienu vārtu guvumu.

“Zemgale/LBTU” līdz spēles beigām spēja konvertēt pārsvaru ripas kontrolē vēl par diviem vārtu guvumiem, kurus panāca Rinalds Vutkevičs un Daniels Andersons – 8:3.

Sestdien, 07. oktobrī Jelgavas ledus hallē “Zemgale/LBTU” tiksies vēl ar vienu Lietuvas komandu – “Airwell Energija”. Šī būs pirmā sasvstarpējā spēle šosezon.