Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mazākumtautības kopā ar citām biedrībām var saņemt pašvaldības atbalstu

LATVIJAS POĻU SAVIENĪBAS Jelgavas nodaļa ik gadu organizē pasākumus, kas veicina poļu kultūras atpazīstamību un attīstību Jelgavā. Tradicionāli tās ir Poļu kultūras dienas.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju projektu konkursam 2023. gadā. Konkursa mērķis ir sekmēt jelgavnieku aktivitāti un personu apvienību iesaistīšanos Jelgavas valstspilsētas attīstības, kultūras un sociālo jautājumu risināšanā, veicinot iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, tradīciju saglabāšanos un sadarbību starp pašvaldību un biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kas darbojas un ir reģistrētas, tostarp arī struktūrvienības, Jelgavas administratīvajā teritorijā, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kam piešķir un kam nē

Finansējumu nevalstiskajām organizācijām piešķir sabiedriski nozīmīgu pasākumu organizēšanai un projektu realizēšanai; telpu remontam, remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādei, piemēram, aprīkojumam, kas nepieciešami nevalstiskās organizācijas pamatdarbības nodrošināšanai. Tāpat finansējumu var paredzēt administratīviem izdevumiem, kas nepieciešami nevalstiskās organizācijas darbības nodrošināšanai, sociālo programmu īstenošanai, kā arī pašdarbības kolektīvu darbības nodrošināšanai. Programmas finansējumu nevalstiskajām organizācijām nepiešķir nekustamā īpašuma iegādei un politisko programmu īstenošanai.

Kā un kam jāiesniedz

Projektu pieteikumu sagatavo, izmantojot veidlapu “Projekta pieteikums “Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts””, kas publicēta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv sadaļā Pilsēta, Sabiedrība, NVO, ievērojot iepriekš norādītās vadlīnijas. Projekta pieteikuma veidlapu var saņemt arī Klientu apkalpošanas centrā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 14. aprīļa pulksten 14.30 Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11 slēgtā aploksnē (katrs projekta pieteikums jāiesniedz atsevišķā aploksnē), nosūtot elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisku parakstu) uz e-pastu: pasts@jelgava.lv vai pa pastu uz adresi: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Klientu apkalpošanas centrs, Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, datētu ar pasta zīmogu, ne vēlāku par 14. aprīli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz aploksnes vai e-pasta vēstulē aprakstā jānorāda iesniedzēja nosaukums, juridiskā adrese un adresāts – Jelgavas valstspilsētas “Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts 2023. gadam”.

Kad būs zināmi rezultāti

Iesniegtos projektu pieteikumus izskatīs un rezultātus paziņos ne vēlāk kā līdz 15. maijam. Projekti jārealizē līdz 31. decembrim. 2022. gadā biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju projektu konkursā tika atbalstīts 51 projekts, to realizēšanai no Jelgavas pašvaldības budžeta piešķirot 98 000 eiro.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild “Zemgales Ziņas”.

#SIF_MAF2022

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.