Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Novembrī izmaksās pabalstu politiski represētajām personām

Jelgavas pašvaldība politiski represētajām personām reizi gadā – novembrī – piešķir pabalstu 50 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu pabalstu pirmo reizi, personai līdz 15. novembrim jāvēršas Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē (JSLP) Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā, jāuzraksta iesniegums un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un attiecīgo statusu apliecinošs dokuments. Iesniegumā lūgums norādīt arī savu kontakttālruni, lai neskaidrību gadījumā ar personu var sazināties. Pabalsts tiek pārskaitīts pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā kredīt­iestādes maksājumu vai pasta norēķinu sistēmas kontā.

Personām, kas pabalstu saņēmušas iepriekšējā gadā, atkārtoti iesniegums nav jāiesniedz. Vienīgais izņēmums – ja gada laikā kredītiestādes maksājumu vai pasta norēķinu sistēmas konts ir mainīts, tad politiski represētajai personai par izmaiņām rakstiski jāinformē JSLP, lai savlaicīgi un precīzi pārskaitītu pabalstu adresātam.

Iesniegumu var iesniegt klātienē, atstāt iesniegumu pastkastītē JSLP vai nosūtīt pa pastu: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde, Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001, vai nosūtīt pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu). Elektroniski iesniegums pieejams mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, ” Dokumenti”, “Veidlapas”. Tālrunis informācijai 63048914, 63007224, 20237378.

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.