Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Patriotu mēnesī aicina uz radošo rītu “Izgatavo svētku piespraudi”

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 11 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina uz radošo rītu “Izgatavo svētku piespraudi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens interesents šajā laikā ir aicināts uz Jelgavas Vecpilsētas māju Vecpilsētas ielā 14, lai darbotos radoši un vairotu patriotisma noskaņu, izveidojot tematisku Latvijas svētku piespraudi sev vai dāvanai. Radošās aktivitātes laikā meistare Jana Gabrāne pastāstīs par piespraužu un brošu darināšanas niansēm, palīdzēs katram piemeklēt atbilstošākos materiālus un ieteiks, kā veidot harmoniskas kompozīcijas. Aktivitātes dalībnieki varēs veidot piespraudi no dekoratīvām lentītēm tautiskos rakstos, kokvilnas mežģīnēm un pērlītēm. Izveidotā piespraudes kompozīcija tiks piestiprināta pie īpaši brošām un piespraudēm paredzētām furnitūrām un saspraudēm. Lai panāktu oriģinālu risinājumu un piespraudes būtu redzamas arī diennakts tumšajās stundās, to veidošanā tiks izmantota arī atstarojošā lente.

Aktivitātei atvēlētais laiks – aptuveni 1,5 stundas, kas ir pietiekami, lai katrs varētu izveidot sev vienu piespraudi. Čaklākie rokdarbnieki nodarbības laikā, iespējams, pagūs izgatavot pat divas piespraudes.

Dalības maksa pieaugušajiem ir 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro, ģimenes biļete – 6 eiro. Maksā ir iekļauti visi nepieciešamie materiāli. Ikvienam, kurš apmeklēs radošo nodarbību, būs iespēja apskatīt arī Jelgavas Vecpilsētas mājas ekspozīciju. Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc aicinām savlaicīgi pieteikties pa tālruni 63005407.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.