Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pēc divu gadu pārtraukuma klātienē norisināsies Starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu festivāls “Cits bazārs”

Pēc divu gadu pārtraukuma, 26.aprīlī, Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” klātienē norisināsies Starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu festivāls “Cits Bazārs”, aģentūru LETA informēja organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) vadītājs Jānis Krievāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš skaidro, ka starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) festivāls ir spilgts apliecinājums jauniešu radošumam, drosmei un neatlaidībai. Viņaprāt, tie ir patiesi uzņēmības svētki, kuros ar savu veikumu dalās ne tikai Latvijas, bet vēl vairāku Eiropas valstu pusaudži.

Starptautiskā SMU festivāla “International Student Company Festival” pasākums “Cits Bazārs” norisināsies 26.aprīlī no plkst.11 līdz 16. Tā laikā ikviens interesents tirdzniecības centrā “Domina Shopping” varēs apskatīt un nopirkt produktus, kurus radījuši jaunieši no deviņām Eiropas valstīm – Igaunijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Šveices, Beļģijas, Nīderlandes un Maltas.

Latviju tirdziņā pārstāvēs 10 skolēnu mācību uzņēmumi. Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmums “HOOL” piedāvās dabai draudzīgu produktu – niedru salmiņus, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas SMU “ThreeCube” – ar trīsdimensiju printeri drukātas figūras, bet Rīgas 64. vidusskolas SMU “The Bottle” – ilgtspējīgas un elegantas pudeles ikdienas lietošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīgas Kultūru vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “SetupLV” piedāvās pakalpojumu -individuālas datora vietas ierīkošanu, datora sakomplektēšanu un visu vadu noslēpšanu, bet Madonas Valsts ģimnāzijas SMU “Levo&Cura” – alergēnus nesaturošu, viegli izmantojamu zobu kopšanas pulveri.

Vairāki Latvijas skolēnu mācību uzņēmumi ir pievērsušies dzīvnieku labsajūtai. Tā Daugavpils tehnoloģiju vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “LPH” (Lovely Pet’s Houses) piedāvā neparastas, ērtas un modernas mājdzīvnieku mājiņas ar inovatīvu dizainu, bet Madonas Valsts ģimnāzijas un Lubānas vidusskola SMU “Layer Buddy” – no džinsu auduma veidotas rotaļlietas suņiem.

Pasākuma laikā skolēnu veikumu izvērtēs īpaši izveidota biznesa profesionāļu un akadēmisko spēku žūrija, kas izvēlēsies labākos kategorijās “Inovatīva biznesa ideja”, “Sociāli atbildīgs bizness”, “Labākā pārdošanas komanda”, “Labākais stends”, “Labākā video reklāma” un “2022.gada labākais SMU”.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.