Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pedagogi aicināti pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Norvēģiju

Lai iepazītu uzņēmējdarbības mācīšanas un apgūšanas metodes Norvēģijas pamatskolās, līdz 28. maijam Zemgales reģiona pamatskolu skolotāji, administrācijas darbinieki vai skolu direktori projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” aicināti pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam, kas notiks no 27. līdz 30. jūnijam Tronheimā Norvēģijā, informē Zemgales plānošanas reģions.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmā plānots izzināt Tronheimas skolu pieredzi uzņēmējdarbības ievirzes mācībās pamatskolēniem, apgūt dažādas metodes, tostarp zinātnes centru apmeklējumu iekļaušanu mācību procesā kā rīku iedvesmai un radošām izpausmēm.

Pieteikties var līdz 28. maijam, rakstot projekta vadītājai Sigitai Šiļvjanei uz e-pastu Sigita.Silvjane@zpr.gov.lv. E-pastam jāpievieno motivācijas vēstule, kurā jāiekļauj informācija par savu vai izvirzītā pārstāvja līdzšinējo pieredzi uzņēmējdarbības tēmu vai prasmju iekļaušanā mācību programmā, uzņēmējdarbības radošuma veicināšanu, ideju radīšanu vai citiem mācību laikā izmantotiem rīkiem. Motivācijas vēstulē jānorāda, kā gūto pieredzi un zināšanas plāno pielietot. Ja iespējams, e-pastam var pievienot arī diplomu, sertifikātu vai citu apliecinājumu kopijas par skolēnu sasniegumiem ar uzņēmējdarbību saistītos pasākumus un konkursos, kur piedalījies arī konkrētais pārstāvis.

No katras Zemgales pašvaldības projektam tiks izvirzīts viens pārstāvis.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.