Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Permakultūras biedrība aicina iesaistīties pētījumā par pesticīdiem mājas putekļos

Latvijas Permakultūras biedrība aicina lauku iedzīvotājus iesaistīties pētījumā par pesticīdiem mājas putekļos, aģentūru LETA informēja biedrības valdes locekle Ilze Mežniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norāda, ka pētījuma mērķis ir pārbaudīt, vai mājokļos tuvu lauksaimniecības teritorijām ir veselībai droša dzīves vide – tas sasniegs. Pēc Mežnieces paustā, Latvijā mājokļu vides kvalitāte ar augu aizsardzības līdzekļiem apstrādātu lauku tuvumā līdz šim nav pētīta un pētījumā ar iegūtajiem rezultātiem plānots iepazīstināt sabiedrību un Saeimu.

Pētījumā “Pesticīdi tavas mājas putekļos” aicināti pieteikties gan saimnieki, kuru mājas ir tuvāk par 25 metriem apstrādātajiem laukiem, gan saimniekus, kuru mājas atrodas 50 metrus un tālāk.

Pieteikt savu dalību pētījumā iespējams biedrības mājaslapā: “www.permakultura.lv/petijums.html”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Permakultūras biedrība darbojas kā jumtorganizācija plašākam aktīvistu, teorētiķu un praktiķu lokam Latvijā kopš 2011.gada, kas veicina pasaulē populāru uz ilgtspējīgu attīstību vērstu kustību izplatīšanos un to savstarpēju bagātināšanos ar Latviskajām tradīcijām un zināšanām.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.