Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Piedāvā divus bezmaksas seminārus uzņēmējiem digitālo prasmju uzlabošanai

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) šomēnes divos bezmaksas tiešsaistes semināros piedāvā uzņēmējiem pilnveidot digitālās prasmes mājaslapu veidošanā un sociālo tīklu mārketingā. Semināriem iepriekš ir jāreģistrējas, informē ZRKAC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvākais seminārs plānots 21. martā pulksten 10– “Mājas lapas veidošanas iespējas ar tiešsaistes rīku “Canva””. Tajā ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas speciāliste stāstīs par mājaslapas (home page), mēķlapas (landing page), kā arī sociālo tīklu kontu sasaistes (bio link) veidošanas iespējām tiešsaistes rīkā “Canva”. Pieteikties semināram var šeit.

Savukārt 24. martā pulksten 10 notiks seminārs “Sociālo tīklu mārketings iesācējiem”. Tiešsaistes nodarbībā dalībnieki varēs uzzināt par sociālo tīklu izmantošanu uzņēmējdarbībā, kā izvēlēties atbilstošākos, ņemot vērā pārstāvēto darbības jomu. Tāpat būs iespēja iepazīties ar satura plānošanas, veidošanas un auditorijas iesaistes pamatprincipiem. Pieteikšanās šim semināram šeit.

Jāpiebilst, ka vietu skaits semināros ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Sīkāku informāciju par šiem semināriem var iegūt, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012155.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Abi semināri bez dalības maksas notiek Digitālās nedēļas un cikla “Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem” ietvaros.

Foto: ZRKAC un pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.