Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Piektdien AS „Dobeles dzirnavnieks” notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

Piektdien, 20. maijā, pulksten 11, AS „Dobeles dzirnavnieks” pārtikas noliktavā Spodrības ielā 4, Dobelē notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību scenārijs paredz, ka ražošanas uzņēmuma pārtikas noliktavā izceļas ugunsgrēks, kas strauji izplatās, radot spēcīgu sadūmojumu. Uzņēmuma administrācija un darbinieki rīkojas saskaņā ar noteikto plānu – par notikušo ziņo, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma tālruņa numuru 112, veic darbinieku evakuāciju, kā arī, ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, sniedz tiem nepieciešamo informāciju. Savukārt ugunsdzēsēji glābēji īsteno pasākumus, lai atrastu un izglābtu iespējamo cietušo un nodzēstu ugunsgrēku.

Mācībās piedalīsies Dobeles, Jelgavas daļas un Auces posteņa ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā ražošanas un uzglabāšanas objektā.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās AS „Dobeles dzirnavnieks” teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.