Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Portālā Latvija.lv izveidota jauna dzīves situācija – maksājuma samazinājums par elektroenerģiju

Portālā Latvija.lv sadaļā dzīves situācijas izveidots jauns notikumu apraksts jeb dzīves situācija Maksājuma samazinājums par elektroenerģiju, kas paskaidro, kas ir tiesīgs saņemt un kā saņemt maksājuma samazinājumu par elektroenerģiju, kā arī  uzzināt, vai maksājuma samazinājums jau tiek piemērots, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojums ir maksājuma samazinājums elektroenerģijas rēķina summai. Maksājuma samazinājums tiek piemērots automātiski, pateicoties informācijas apmaiņai starp iestādēm un pašvaldībām. Taču var gadījumi, kad par maksājuma samazinājumu ir jāinformē pakalpojuma sniedzējs. Plašāka informācija portālā Latvija.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jomā Gatis Ozols: “Ikdienā sastopamies ar dažādām dzīves situācijām, kuras nepieciešams atrisināt ātri un raiti. Pateicoties portālam Latvija.lv, tās var atrisināt arī digitāli. Portālā Latvija.lv var uzzināt, kā attālināti atrisināt būtiskākās dzīves situācijas – pieejami 180 dažādu dzīves situāciju apraksti, kas ietver arī e-pakalpojumu pamācības video formātā, kur var uzzināt, kā atrisināt aktuālo jautājumu, izmantojot e-pakalpojumus, e-adresi un drošu elektronisko parakstu. ”

Dzīves situācijas ir dažādi dzīves notikumi, ar kuriem var saskarties jebkurš Latvijas iedzīvotājs un kuros personai var rasties nepieciešamība pēc noteiktu pakalpojumu kopuma, piemēram, jautājumi, kas saistīti ar uzņēmuma reģistrēšanu, darba zaudēšanu un meklēšanu, izglītību, veselību, nekustamo īpašumu, tiesībām, nodokļiem un naudu, ceļošanu, mājdzīvniekiem u. c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visus dzīves situāciju aprakstus var atrast vietnes Latvija.lv pirmajā lapā, izvēloties pakalpojuma kategoriju, piemēram, ĢimeneMāja un videIzglītība u. c.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.