Saasinās “FK Jelgava” meiteņu cīņa par medaļām

Svētdien, 17. septembrī sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” izbraukumā Sieviešu 1. līgas līderu turnīra ietvaros piekāpās pretiniecēm no “Rēzeknes BJSS” ar rezultātu 0:2 (0:0; 0:2).

Pirmajā čempionāta kārtā jelgavnieces pārspēja “Rēzeknes BJSS” spēlētājas ar rezultātu 2:1, bet līderu turnīrā atkārtot to neizdevās. Iespējams par iemeslu bija tas, ka pirmajā cīņā rēzeknietes spēlē bez divām nacionālās izlases dalībniecēm – Elizabetes Pelses un Sofijas Garančas.

Uz svarīgo spēli līderu turnīrā “Rēzeknes BJSS” bija pastiprinājušas savu sastāvu ar nacionālās izlases spēlētājiem un tas ietekmēja spēles iznākumu.

Pirmo spēles puslaiku komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā mājinieces divas reizes raidīja bumbu “FK Jelgava” vārtu tīklā.

60.spēlēs minūtē rezultātu atklāja nacionālās izlases dalībniece, “Rēzeknes BJSS” aizsardze Sofija Garanča. 81. minūtē otros vārtus jelgavnieču vārtos raidīja aizsardze Veronika Smirnova.

Atlikušajās trijās kārtās “FK Jelgava” aizvadīs divas spēles pret turnīra līderu vienībām un vienu pret pastarīti. Visās šajās spēlēs būs jācenšas gūt punktus, lai varētu pretendēt uz čempionāta godalgām.

Tuvākām sekotājām no “FK Olaine-2” ir tik pat punktu, cik jelgavniecēm, bet arī viņām priekšā ir spēles pret līderēm. Čempionāta noslēgums solās būt intrigām pārpildīts un aicinām Jelgavas iedzīvotājus nākt un atbalstīt mūsu komandu.

Nākamā spēle paredzēta 28. septembrī plkst.20:00 “FS Jelgava” sporta bāzē Kārklu ielā 6. Gadījumā, ja jūs uz to netiekat, to plānots pārraidīt tiešraidē “YouTube” kanālā šeit.