Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāks izsniegt atļaujas ielu tirdzniecībai pašvaldības iekārtotajās ielu tirdzniecības vietās 2024. gadam

Ielu tirdzniecības vietas

No 2023. gada 15. novembra, zvanot pa tālruni 63023845, varēs iepriekš pieteikties atļaujas noformēšanai ielu tirdzniecībai pašvaldības iekārtotajās ielu tirdzniecības vietās 2024. gadam. Labiekārtotas tirdzniecības vietas – nojumes un galdi, būs pieejami Lielās ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojums, Satiksmes ielā un pie Bērzu, Baložu, Zanderu un Meža kapsētām. Atgādinām, ka nākamgad likvidēs tirdzniecības vietas Pasta ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atļaujas ielu tirdzniecībai pašvaldības iekārtotajās ielu tirdzniecības vietās 2023. gadam Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” sāks izsniegt no 21. novembra darba dienās no pulksten 8.30 līdz 12.

Lai saņemtu atļauju ielu tirdzniecībai pašvaldības iekārtotajās tirdzniecības vietās, tirgotājam jāiesniedz iesniegums iestādē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A, 3 kabinetā.

Informējam, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošiem noteikumiem Nr. 12-4 “Kārtība, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība publiskās vietās” 3. apakšnodaļas 12.4. apakšpunktu, iesniegumam jāpievieno fiziskas personas apliecinājums, ka tā neveic saimniecisko darbību, un apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” iekasē pašvaldības nodevu no tirdzniecības dalībnieka un izsniedz atļauju ielu tirdzniecībai publiskā vietā pašvaldības iekārtotās ielu tirdzniecības vietās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodevas apmērs noteikts Jelgavas domes saistošajos noteikumos Nr. 185 “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām” IV nodaļas 12. punktā. Nodevas likme par tirgošanos ar pašu ražotu lauksaimniecības produkciju un pašu izgatavotiem amatniecības darinājumiem ir 0.43 eiro dienā, 2.13 eiro nedēļā vai 7.11 eiro mēnesī.

Brīvdienās un svētku dienās atļaujas neizsniedz. Tirgotājiem, kuri vēlas tirgoties brīvdienās un svētku dienās, atļaujas jāizņem laicīgi!

Ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības ierīkoto tirdzniecību vietu sarakstu un ielu tirdzniecības reglamentējošiem normatīvajiem aktiem var iepazīties tīmekļa vietnē www.pilsētsaimniecība.lv, sadaļā – Pakalpojumi – Ielu tirdzniecības vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.