Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus aicina uz pasākumu “Īstais kadrs”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus pieteikties pasākumam “Īstais kadrs”, kā laikā tiks veidotas sadarbības starp jaunajiem uzņēmējiem un prakses vai darba vietu meklētājiem. Pasākums notiks 19. maijā pulksten 15.00 klātienē, Jelgavā, Peldu ielā 7 (5. stāvā), informē LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori meklē papildspēkus savām komandām, kas tiem palīdzētu straujāk attīstīties, tāpēc divas reizes gadā tiek organizēts neformāls pasākums “Īstais kadrs”, kur satiekas uzņēmēji jeb darba devēji ar skolēniem, studentiem un citiem jaunajiem profesionāļiem.

Uzņēmēji savām komandām meklē gan jauniešus, gan jaunos profesionāļus un “freelance” darbiniekus ar dažādām interesēm un iemaņām.

Aktuālas ir iemaņas sociālo mediju pārvaldībā, e-komercijā, foto un video sagatavošanā, pārdošanā un mārketingā, grafiskajā dizainā, e-pasta pārvaldībā, pasūtījumu apstrādē, šūšanā un piegriešanā, izbraukumu tirdzniecībā, ekskursiju vadīšanā un citās. Uzņēmēji piedāvā gan prakses vietas, gan “freelance” darbu, gan arī pilnas un nepilnas slodzes vietas savos uzņēmumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai apmeklētu pasākumu, jāveic iepriekšēja reģistrācija līdz 15. maijam ŠEIT. Interesentiem jānorāda savas intereses, pieredzi un darbus, ko labprāt apgūtu. Pasākuma laikā LIAA Jelgavas biznesa inkubatora komanda iepazīstinās dalībniekus ar uzņēmējiem un to radītajiem produktiem vai pakalpojumiem. Pēc pasākuma norisināsies tīklošanās, kad būs iespēja veidot sadarbības un apmainīties ar kontaktiem.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.