Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tiešsaistē notiks neformālā konference vidusskolēniem “Rosinātava”

Šodien tiešsaistē notiks neformālā konference vidusskolēniem “Rosinātava”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Sintija Antmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferences “Rosinātava” mērķis ir motivēt un iedrošināt jauniešus, tādēļ arī šajā laikā pasākuma rīkotāji vēlas nodrošināt vidusskolēniem iespēju būt daļai no šī pasākuma un gūt iedvesmu no “rosinātāju” stāstiem un diskusijām.

Antmane atzīmēja, ka jauniešiem joprojām būs iespēja ne tikai klausīties prezentācijas, intervijas un diskusijas no tādiem “rosinātājiem” kā Raimonds Feldmanis, Samanta Tīna, Nils Jansons un citiem, bet arī piedalīties dažādos konkursos un cīnīties par balvām.

Tā kā pasākums norisināsies tikai attālināti, pasākuma rīkotāji aicina skolu skolotājus un klašu audzinātājus dot skolēniem iespēju mācību stundu laikā kopā pieslēgties pasākuma tiešraidei, kas tiks pārraidīta “Rosinātava” sociālā medija “Facebook” lapā. Lai motivētu vidusskolas klases kopā skatīties pasākuma tiešraidi, ir izveidots konkurss sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem “Poligon 1”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rosinātava” notiek jau ceturto gadu, tā tiek organizēta ar Biznesa augstskolas “Turība” finansiālu atbalstu.

Foto: Facebook

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.