Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tirgotāji vēl var pieteikties tirdzniecības vietām Ledus skulptūru festivālā Jelgavā

Tirdzniecības, ēdināšanas un izklaides aktivitāšu uzņēmēji vēl līdz 15. janvārim aicināti pieteikties tirdzniecībai 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivālā. Tirdzniecības sektors Pasta salā un Jāņa Čakstes bulvārī darbosies 3. februārī no pulksten 18 līdz 22,  bet 4. un 5. februārī no pulksten 10 līdz 22, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestāde “Kultūra” īpaši aicina pieteikties individuālos un rūpnieciskos pārtikas produktu ražotājus, pārstrādātājus un tirgotājus, amatniekus, radošo un mākslas darbnīcu nodrošinātājus, kā arī tos komersantus, kuri piedāvā ziemas apstākļiem atbilstošas atrakcijas.

Iepazīties ar tirdzniecības nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu var tīmekļa vietnē kultura.jelgava.lv sadaļas “24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls” izvēlnē “Informācija“. Pieteikumā obligāti jānorāda nepieciešamais tirdzniecības laukuma izmērs un nepieciešamais elektrības pieslēgums.

Starptautisko ledus skulptūru festivālu organizē Jelgavas valstspilsēta un iestāde “Kultūra” ar uzņēmumu “Ramirent” un “Husqvarna” atbalstu.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.