Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmēji tiekas LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā Jelgavā

Jelgavā 27. aprīlī norisinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales biznesa kluba pasākums uzņēmējiem, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizēja LTRK Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS “Eco Baltia”. Organizatori norāda, ka “Pēdējos divus gadus Latvijas ekonomika ir piedzīvojusi vairākus satricinājumus – tikko kā Covid-19 radītā krīze tuvojās beigām, sākās Krievijas karš Ukrainā, kas nenoliedzami ietekmē ekonomiku ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā kopumā.

Neskatoties uz kārtējiem izaicinājumiem, uzņēmējdarbība neapstājas – jāspēj pielāgoties jaunajiem apstākļiem un neļauties krīzes radītajiem kaitējumiem.” Tāpēc uzņēmēji pulcējās pasākumā, lai diskutētu par aktuālo situāciju uzņēmējdarbībā, investīciju piesaistē un turpmāko rīcību krīzes apstākļos, kā arī pārrunāja, kādas ir nākotnes perspektīvas Latvijas uzņēmējdarbības vidē.

Dienas laikā pasākuma dalībnieki apmeklēja Jelgavā darbojošos ražošanas uzņēmumus – AS “PET Baltija” un “Aquatica” Marmite.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Lauksaimniecības universitātē pasākuma dalībniekus uzrunāja LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Uzrunājot klātesošos Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš aicināja uzņēmējus būt vienotiem un atbalstošiem dažādos jautājumus, kas saistīti ar šī brīža aktualitātēm, tajā skaitā energoefektivitātes risinājumiem uzņēmējdarbībā. Tāpat priekšsēdētājs A.Rāviņš dalījās ar pašvaldības pieredzi, kā tiek pilnveidots pakalpojumu nepārtrauktības nodrošināšanas plāns un aicināja arī klātesošos uzņēmējus izstrādāt iekšējos procesus tā, lai neparedzētās situācijas uzņēmums varētu turpināt savu darbību ierastajā kārtībā un sniegt pakalpojumus iedzīvotājiem.

Par Jelgavas attīstības plānošanu un aktuālajiem investīciju projektiem stāstīja Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte. Latvijas Lauksaimniecības universitātes studiju prorektors Aigars Laizāns iepazīstināja ar universitātes attīstības plāniem, bet AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs klātesošajiem izklāstīja par Covid-19 un pret Krieviju vērsto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku un uzņēmējdarbību. Tāpat par LTRK aktualitātēm stāstīja valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.