“Vārti no stūra” neļauj dublieriem gūt punktu (FOTO)

Futbola komanda “FS Jelgava-2” 30. septembrī savās mājās “Altero.LV LIIGA” līderu turnīra spēlē ar rezultātu 0:1 (0:0; 0:1) piekāpās “Augšdaugavas NSS”.

Neskatoties uz to, ka “Augšdaugavas NSS” spēlētāji “uz papīra” ir spēcīgāka vienība, “FS Jelgava-2” spēlētājiem bija izdevies spēku samēru izlīdzināt ar bumbas kontroli, neskrienot uz priekšu  pa galvu, pa kaklu.

Taktiskam paņēmienam palīdzēja arī teicama vārtsarga Kristera Gabriela Bites precīza spēle savos vārtos. Jelgavnieku rindās šajā spēlē nebija futbolisti no Virslīgas, bet viņiem izdevās izveidot vairākus vārtu gūšanas epizodes, kuras tie neizmantoja.

Ja pirmajā puslaikā, nonākot pie pretinieku soda laukuma, pietrūka sitienu vārtu virzienā, tad otrajā – neizdevās trāpīt pa bumbu, kura jau bija pie vārtsarga laukuma līnijas.

“FS Jelgava-2” panākumi dzina viesu komandu uz priekšu, kurai punkti būtu svarīgi cīņā par čempionāta godalgām. No spēles vārtus viņiem gūt neizdevās. Spēles 86. minūtē “Augšdaugavas NSS” ukraiņu leģionārs Artems Tserr izpildīja stūra sitienu un iegrieza to tieši jelgavnieku vārtos – 0:1.

08. oktobrī “FS Jelgava-2” savās mājās uzņems “Jēkabpils SC” vienību, kurai izbraukumā piekāpās ar rezultātu 2:3. Uzvaras gadījumā jelgavnieki varētu pakāpties turnīra tabulā par vienu pozīciju, kurā šobrīd atrodas jēkabpilieši.