Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vebinārā ukraiņiem stāstīs par nodarbinātības praktiskajiem un juridiskajiem aspektiem Latvijā

Otrdien, 3. aprīlī, no pulksten 13:00 līdz 14:00 notiks tiešsaistes seminārs “Kā atrast darbu Latvijā? Praktiski un juridiski padomi Ukraiņiem.” Tiešsaistes seminārs būs skatāms “Facebook” platformā  https://fb.me/e/37m1KcYY2 un interneta portālā Delfi.ru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seminārā piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) departamenta direktors Pavels Belisovs, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) galvenās nodokļu inspektores Marina Avdejenko un Karina Stepanova, Jānis Ciguzis, “BDO Latvia” juridiskās nodaļas vadītājs un Dainis Vodolagins. Semināru vadīs Anastasija Bal, uzņēmuma “FindAda” personāla atlases speciāliste.

Tiešsaistes seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • Kur meklēt un atrast informāciju par darba iespējām Latvijā?
  • Pašnodarbinātā statuss: kā to iegūt, nodokļi, atšķirības no darbinieka statusa
  • nodokļi, atšķirības no pašnodarbinātā statusa;
  • Nodokļu grāmatiņa: kas Latvijā jādara pašam, ko dara darba devējs, kā to noformēt;
  • Kurš maksā kādus nodokļus?

“Ir ārkārtīgi svarīgi neapturēt dzīvi un turpināt strādāt – tieši tas mums palīdzēs saglabāt psiholoģisko noturību. Taču profesionālās darbības turpināšana jaunā valstī rada daudz jautājumu, uz kuriem mēs centīsimies rast atbildes seminārā,” pastāstīja Anastasija Bal, uzņēmuma “FindAda” personāla atlases speciāliste un semināra idejas autore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anastasija Bal ieradusies Rīgā, lai turpinātu darba gaitas personāla vadībā un psihoterapijā un papildinātu “FindAda” komandas zināšanas ar ilggadēju personāla atlases pieredzi starptautiskajos tirgos un Ukrainā.

Semināru organizē “ERDA”, Latvijas Eksportētāju asociācija “The Red Jackets” un inovāciju uzņēmums “Helve”, kuri izveidojuši vienoto vakanču portālu ukrainetolatvia.teamtailor.com, sadarbībā  ar Nodarbinātības valsts aģentūru un audita, nodokļu, grāmatvedības un finanšu konsultāciju biroju “BDO Latvia” un Valsts ieņēmumu dienestu (VID).

Pasākums norisināsies krievu valodā.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.