Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Velosipēds pār Lietuvas šosejas pārvadu jāstumj pie rokas

Lai rūpētos par velobraucēju drošību, mainīti satiksmes kustības nosacījumi Lietuvas šosejas pārvada šķērsošanai ar velosipēdu. “Pilsētsaimniecībā” skaidro, ka pārvadu šķērso arvien vairāk velobraucēju, taču Lietuvas šosejas pārvada margu augstums, šaurās ietves, kā arī tuvu braucošas automašīnas rada potenciālu bīstamību gājējiem un velobraucējiem, līdz ar to velobraucēji tiek aicināti pārvadu šķērsot kājām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzstādītas ceļa zīmes Nr.415 “Gājēju ceļš” un informatīvās zīmes ar aicinājumu pārvadu šķērsot, velosipēdu stumjot pie rokas.

Gājēju pārejai Pasta ielā pirms Jāņa ielas krustojuma uzlabota redzamība un drošība. Proti, iepriekš izvietotās gājēju pārejas zīmes Nr.535/536 nomainītas pret jaunām ceļa zīmēm ar fluorescējošu apmali. Lai uzlabotu redzamību gan autovadītājiem, gan gājējiem, Pasta ielā tuvāk Sudrabu Edžus ielai pārvietota ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

Savukārt, ar mērķi uzlabot piekļūšanu jaunajai pirmskolas izglītības iestādei “Alnītis” Brīvības bulvārī 31A, satiksmes organizācija mainīta Iecavas ielā. Lai uzlabotu ielas caurbraucamību posmā no Lāčplēša ielas līdz Valgundes ielai, Iecavas ielas abās pusēs vairs nevar novietot automašīnas. Tur izvietotas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koplietošanas ceļā, kurā izbūvēts stāvlaukums, izvietotas ceļa zīmes ar nosacījumu, ka stāvlaukumā automašīnas var novietot tikai ar izglītības iestādes “Alnītis” atļaujām darba dienās no pulksten 7 līdz pulksten 19. Stāvlaukums atrodas Brīvības bulvārī 31A.

Savukārt, lai novērstu ilgstošu automašīnu novietošanu izbūvētajās stāvvietās, uzstādītas stāvēšanas ierobežojuma zīmes – darba dienās no pulksten 7 līdz pulksten 19 stāvvietās automašīnas drīkst novietot līdz 30 minūtēm.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.