Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

VID trešdien rīkos tiešsaistes semināru pašnodarbinātajiem par reģistrēšanos PVN maksātāju reģistrā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) trešdien, 18.janvārī, rīkos tiešsaistes seminārs pašnodarbinātajiem par reģistrēšanos pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāju reģistrā, informē VID Sabiedrisko attiecību daļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jebkurai personai Latvijā, sākot saimniecisko darbību, veicot preču pārdošanu un pakalpojumu sniegšanu par atlīdzību, kas ir ar PVN apliekami darījumi, ir jāreģistrējas VID PVN maksātāju reģistrā, ja izpildās reģistrācijas nosacījumi. 

Pastāv dažādas situācijas, kad arī pašnodarbinātajiem saimnieciskās darbības veicējiem, tāpat kā uzņēmumiem, preču un pakalpojumu cenā jāiekļauj PVN.

Lai skaidrotu un atbildētu uz jautājumiem par to, kādos gadījumos pašnodarbinātajām personām ir jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā un kā to izdarīt, VID rīkos tiešsaistes semināru 18.janvārī no pulksten 10 VID kontā sociālajā platformā “Youtube”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiešsaistes seminārā VID speciālisti skaidros, kad preces un pakalpojumus var tirgot bez PVN, kad PVN maksātāju reģistrā jāreģistrējas obligāti un kā to izdarīt, kad, tirgojoties interneta platformās, jāreģistrējas arī citās Eiropas Savienības dalībvalstīs vai īpašajā OSS režīmā Latvijā.

Pirms semināra VID iesaka iepazīties ar informāciju par reģistrēšanos kā PVN maksātājam VID tīmekļvietnes sadaļā  “Nodokļi / Pievienotās vērtības nodoklis / Kam un kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā?”.

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / “Kad pašnodarbinātajiem jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, “Youtube” tiešraide būs pieejama publiski.      

Aktuālā informācija par visiem VID pasākumiem pieejama tīmekļvietnē www.vid.gov,lv sadaļā “Aktualitātes / Notikumu kalendārs”.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.