Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vietējie uzņēmēji meklēs papildspēkus pasākumā “Īstais kadrs”

LIAA Jelgavas biznesa inkubators 2. decembrī organizēs tiešsaistes pasākumu “Īstais kadrs” uzņēmējiem un jaunajiem profesionāļiem – studentiem, skolēniem un citiem entuziastiem.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators 2. decembrī organizēs tiešsaistes pasākumu “Īstais kadrs” uzņēmējiem un jaunajiem profesionāļiem – studentiem, skolēniem un citiem entuziastiem. Pasākums “Īstais kadrs” notiks otro reizi, un tas tiek organizēts ar mērķi veidot jaunas sadarbības, palīdzot jaunajiem profesionāļiem atrast prakses iespējas, pilna vai nepilna laika darbu, savukārt uzņēmējiem piesaistīt papildspēkus zīmola attīstībai, informē LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākums ir lieliska vieta, lai satiktos neformālākā gaisotnē kā darba intervijā. Vēlamies veicināt tieši jauniešu iesaisti uzņēmumos, kas viņiem sniegtu iespēju gūt lielisku pieredzi un redzējumu par uzņēmējdarbību no cita skata punkta. Mūsu pieredze pēc pirmā pasākuma ir ļoti pozitīva, tika nodibinātas daudz veiksmīgas sadarbības starp uzņēmējiem un skolēniem, studentiem, arī citiem, kam pieredze vai zinātkāre bija atbilstoša uzņēmēja vajadzībām.

Studentiem ir iespēja ne tikai iziet praksi kādā no uzņēmumiem, bet arī sadarbībā ar kādu no zīmoliem izstrādāt savu bakalaura vai maģistra darbu. Biznesa inkubatorā ir daudz jaudīgi zīmoli, taču tā kā uzņēmumi ir jauni, darbu saraksti ir garāki kā darba rokas, tāpēc ir tik būtiski veidot komandas un sadarbības, lai uzņēmumiem būtu iespējama straujāka izaugsme,” atklāj LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

Pasākums “Īstais kadrs” notiks 2. decembrī pulksten 15 tiešsaistē “Zoom” platformā. Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 25. novembra pulksten 20. Lai pieteiktu sevi kā jauno profesionāli, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu ej.uz/iistatelpa, norādot savas intereses, prasmes un jomas, ko labprāt apgūtu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā jaunos profesionāļus meklēs tādu jomu uzņēmumi kā pārtikas ražotāji (“UMMLY”, “Mītavas Čiekurs”, “Rich Berry”, “”, “Es <3 bietes” un “DDBakemood”), dizaina lietu izstrādātāji (“Barons Velo”, “La La La Design” un “ToddlerIn Family”), apģērbu ražotāji (“MAASA” un “Forgaminnt Kids”), robotikas un automatizācijas pakalpojumu nodrošinātāji “Eligent”, kosmētikas ražotāji “Fitodroga”, būvniecības pakalpojumu sniedzējs 3D tehnoloģijā “3DTech” un personāla nodrošinājuma uzņēmums “Agence”.

Kā galvenās nepieciešamības jaunu komandas biedru, praktikantu, darbinieku vai “freelance” darbinieku piesaistei, uzņēmēji izcēluši tādas prasmes kā sociālo tīklu administrēšana, mārketings, pārdošana, mājaslapu tekstu rakstīšana un tulkošana, fotografēšana un video izveide, grafiskais dizains, pārtikas tehnoloģija, inženierzinātne u.c.

Uzņēmēju vajadzības ir dažādas, tāpēc jaunie profesionāļi var pieteikt sevi, izceļot citas prasmes un iemaņas, kas varētu būt noderīgas uzņēmuma attīstībā. Tiks novērtēti arī tie, kuri gatavi pieteikt sevi ar vēlmi apgūt jauno un pilnveidoties līdz ar uzņēmuma vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. LIAA Jelgavas biznesa inkubatora darbības teritorija ir Jelgavas pilsēta, Jelgavas novads, Bauskas novads un Dobeles novads.

Foto: no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.