“Zemgale/LBTU” no Viļņas atgriežas ar diviem punktiem (VIDEO)

“Zemgale/LBTU” uzbrucējs Rinalds Vutkevičs. Foto: Ruslans Antropovs

“Optibet” Baltijas līgas regulārā čempionāta izbraukuma spēlē Viļņā “Zemgale/LBTU” hokejisti izcīnīja uzvaru pār vietējo “7BET-Hockey Punks” vienību ar rezultātu 5:1 (1:0; 1:1; 3:0). Divus vārtus un vienu rezultatīvo piespēli izdarīja uzbrucējs Rinalds Vutkevičs.

Jelgavnieki pirmo trešdaļu uzsāka ar pārliecinošu ripas kontroli, kuru sestajā spēles minūtē uzbrucējs Rinalds Vutkevičs konvertēja par pirmajiem gūtajiem vārtiem – 1:0.

Pirmās trešdaļas turpinājumā “Zemgale/LBTU” vairs neizdevās pārspēt laukuma saimnieku vārtsargu Arturu Pavlikovu, bet to izdevās otrās trešdaļas sākumā ar Gata Gricinska raidījumu – 2:0.

Trešdaļas turpinājumā jelgavnieki neizmantoja vairākumu, bet to “Hockey Punks” vairākumu izmantoja uzbrucējs Ernestas Trukšinis – 2:1.

Spēles rezultāts nekādi neapmierināja Latvijas čempionus un trešajā trešdaļā viņi turpināja agresīvi uzbrukt un salauza Viļņas hokejistu pretestību. Lietuvietis “Zemgale/LBTU” rindās Eimantas Noreika guva savus pirmos sezona vārtus, pateicoties tam, ka vārtsargs nenofiksēja ripu vārtu priekšā – 3:1.

Spēlējot vairākumā, jelgavnieku uzbrucējiem nepadevās ieraidīt ripu, tad ar metienu no zilās līnijas to paveica aizsargs Renarts Džerods Alksnis. Divas minūtes vēlāk līdzīgi no zilās līnijas rajona ripu vārtos raidīja Rinalds Vutkevičs – 5:1.

Interesanti, ka uzbrucējs Rinalds Vutkevičs šobrīd ir ne tikai rezultatīvākais “Zemgale/LBTU” uzbrucējs ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvo piespēli, bet arī rezultatīvākais dublieru jauniešu komanda “Zemgale Juniors”, kur pirmajā sezonas spēlē guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvo piespēli.

Arī nākošo spēli jelgavnieki aizvadīs izbraukumā, tikai jau Igaunijā. 20. septembrī “Zemgale/LBTU” tiksies ar Tallinas “HC Panter” hokejistiem, kuri savās pirmajās sezonas spēlē piekāpās “Prizma” (0:4) un “HK Kurbads” (1:3).