“Zemgale/LBTU” pārbaudes spēlē piekāpjas “Kurbads” (FOTO)

Hokeja komanda “Zemgale/LBTU” šodien Jelgavas ledus hallē aizvadīja pārbaudes spēli pret “Optibet” hokeja līgā atgriezušos “Kurbads” vienību un piekāpās rīdziniekiem ar rezultātu 3:6 (1:2; 0:3; 2:1). No deviņiem spēles vārtiem tikai vieni gūti, komandām spēlējot vienādos sastāvos.

“Kurbads” uz Jelgavu atbrauca ar savu jauno sastāvu, kurā šosezon spēlēs vairāki bijušie Zemgales hokejisti – Edgars Dīķis, Andrejs Kostjuks, Artūrs Ozoliņš, Roberts Jekimovs un Aleksandrs Novikovs.

“Zemgale/LBTU” spēlēja ar kārtējo eksperimentālo sastāvu. Tā rindās varēja sastapt lietuvieti Eimants Noreika, kuru Latvijā atpazīst ar dalību Liepājas komandā aizpagājušā sezonā. Eimantas ir Lietuvas valstsvienības spēlētājs.

Jelgavnieki ļoti sakarīgi atklāja spēli, iespiežot viesus aizsardzības zonā un septītajā spēles minūtē vairākumā atklāja spēles rezultātu, vārtus gūstot komandas kapteinim Gatim Gricinskim – 1:0.

Pēc gūtiem vārtiem “Zemgale/LBTU” nonāca mazākumā un šo iespēju “Kurbads” labā izmantoja Dāvids Livšics – 1:1. Trešdaļas izskaņā jelgavnieki atkal bija spiesti spēlēt mazākumā un tas ļāva viesiem izvirzīties spēles vadībā pēc Artūra Mickeviča vārtu guvuma – 1:2.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” zināmā mērā “salūza”. Izmantojot jelgavnieku mazākumu, Aleksandrs Biškins guva trešos vārtus, bet pēc 48 sekundēm Rihards Liģis panāca pārliecinošu rezultātu – 1:4.

“Zemgale/LBTU” galvenais treneris Artis Ābols nomainīja vārtsargu Mariusu Bajarūnu-Galēju pret Lukasu Bukātovu un paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, lai sapurinātu savus spēlētājus. Zināmā mērā tas sanāca, tikai jelgavnieki neguva vārtus. Trešdaļas beigu daļā kārtējo vairākumu izmantoja “Kurbads” uzbrucējs Renārs Cipruss, panākot jau nepieklājīgu rezultātu – 1:5.

Uz trešo trešdaļu jelgavnieki devās motivēti un pārliecināti, ka atspēlēsies. Diemžēl tika nopelnīts kārtējais mazākums un to realizēja “Kurbads” uzbrucējs Roberts Jekimovs – 1:6.

“Zemgale/LBTU” hokejisti pārņēma ripas kontroli un sāka uzbrukt savā manierē, šoreiz jau liekot noteikumus pārkāpt viesiem. Diemžēl līdz spēles beigām izdevās atgūti tikai divus vārtus un to izdarīja Kristaps Roķis un Renarts Džerods Alksnis – 3:6.

Disciplīnas trūkumu “Zemgale/LBTU” spēs sakārtot līdz “Optibet” hokeja līgas sezonas sākumam, kurš ir paredzēts 8. septembrī Jelgavas ledus hallē plkst.18:30, Latvijas čempioniem tiekoties ar “Mogo/LSPA” komandu.