Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemgales amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties kontaktbiržai

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs 8. decembrī pulksten 10 Svētes ielā 33 organizēs jau divpadsmito amatnieku un mājražotāju kontaktbiržu. Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties līdz 1. decembrim. Šā gada īpašais pasākuma viesis būs kolorītais Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieguvums, piesakoties kontaktbiržai, būs ne vien savas produkcijas vai pakalpojuma popularizēšana, bet arī iespēja piedalīties konkursā “Radošuma spogulis 2022”, kuram automātiski kvalificējas visi dalībnieki. Pieteikt dalību var pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai pa tālruni 63012155. Dalība pasākumā ir bez maksas.

“Tas ir lielisks veids, kā atrast sadarbības partnerus, gūt iedvesmu jaunām idejām un novērtēt citu veikumu. Aicinu neturēt sveci zem pūra, bet dalīties un rādīt to, kas katram labāk sanāk un padodas,” mudina Uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

Savukārt pasākuma apmeklētāji 8. decembrī no pulksten 10 līdz 15 varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju darinājumus savam priekam, kā arī atrast oriģinālas dāvanas no plašā piedāvājuma klāsta tirdziņā jau laikus, neatliekot Ziemassvētku dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto un informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.