Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemgales uzņēmēji pasākuma “Biznesa pavasara” laikā varēs izveidot e-adresiCeturtdien, 12. maijā, no pulksten 10 līdz 15, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) programmas “Dari digitāli” ietvaros viesosies biznesa atbalsta dienā “Biznesa pavasaris” Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Jelgavā, Svētes ielā 33, piedāvājot visiem interesentiem pasākuma laikā izveidot savu e-parakstu un e-adresi, informē VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vairākus gadus fiziskām un juridiskām personām ir iespēja izveidot un lietot e-adresi – digitālo pastkastīti portālā Latvija.lv. Tā domāta saziņai ar valsts un pašvaldību iestādēm, lai no jebkuras vietas, jebkurā laikā droši sūtītu un saņemtu iesniegumus, dokumentus, pakalpojumu pieprasījumus, oficiālas vēstules u. c. Juridiskām personām e-adreses lietošana no 2023. gada 1.janvāra būs obligāta.

Kā liecina uzņēmēju novērojumi, lietojot e-adresi, tā sniedz virkni priekšrocību saziņā ar valsts un pašvaldību iestādēm. “Būvniecības nozarē vienmēr jāuztur cieša saikne ar valsts un pašvaldību iestādēm, lai saskaņotu dokumentāciju un lūgtu ekspertu viedokļus. E-adreses izmantošana dod drošības sajūtu, ka savstarpējā saziņa paliks dokumentēta un saglabāsies vienuviet,” pieredzē dalās nekustamo īpašuma attīstītāja “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš, kurš e-adresi izmanto gan kā uzņēmējs, gan kā privātpersona jau kopš 2019. gada. Viņam galvenais pamudinājums sākt e-adreses lietošanu uzņēmumā bija iespēja būt produktīvākiem un efektīvākiem; kā otru būtisku aspektu “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs izceļ sarakstes drošību.

Lai pasākuma laikā izveidotu e-adresi un e-parakstu, līdzi jāņem eID karte un tās PIN kodi vai eParaksts mobile, vai personu apliecinošs dokuments un internetbankas piekļuve.
Pasākums pieejams bez dalības maksas. Informācija un pieteikšanās pa tālr. 63012155 vai e-pastā uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrācijas anketa: https://ej.uz/Biznesa_pavasaris_ZRKAC

www.zrkac.lv

Integrētās mācību un komunikācijas aktivitāšu programmas “Dari digitāli!” ietvaros tiek organizēti sabiedrības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespēju izmantošanas un uzvedības maiņas veicināšanas pasākumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija pieejama portāla Latvija.lv atbalsta vietnē https://mana.latvija.lv/.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.