Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

ZRKAC aicina piedalīties seminārā par tiešsaistes rīka “Canva” izmantošanu uzņēmējdarbībā

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) organizē bezmaksas tiešsaistes semināru “Tiešsaistes rīka “Canva” izmantošana uzņēmējdarbībā”. Seminārs norisināsies 3. maijā pulksten 10.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Semināra laikā būs iespēja uzzināt par vizuālā satura veidošanas tiešsaistes rīka “Canva” pielietošanas iespējām, informē ZRKAC.

Atšķirībā no citām sarežģītām grafiskā dizaina programmām, kuru apguve prasa daudz laika un citas iemaņas, izmantojot tiešsaistes rīku “Canva” nav nepieciešamas specifiskas zināšanas grafiskajā dizainā, to var izmantot ikviens, ātri sasniedzot vēlamo rezultātu.

Semināra dalībniekiem tiks sniegts ieskats, kā izmantojot šo rīku var sagatavot dažādus dizaina materiālus – plakātus, grafikas sociālajiem tīkliem, kartiņas u.c. Tāpat dalībnieki uzzinās par svarīgākajiem principiem, kas jāzina veidojot vizuālos materiālus, kā arī gūs izpratni arī par video, mājaslapas un citiem “Canva” izmantošanas veidiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seminārā vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti pieteikties iepriekš. Elektroniskās reģistrācijas forma pieejama ŠEIT. Papildu informācija, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv, vai zvanot pa tālruni 63012155.

Seminārs notiek cikla “Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem” laikā, kura mērķis ir sniegt uzņēmējiem pamatprasmes, lai darbotos digitālajā vidē.

Foto: Canva.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.